28 жовтня, в неділю відбудеться грандіозне завершення святкування Хеллоуїна в парку Горького. В цей день в парку з’являться додаткові фотозоні, пройдуть нові конкурси, активності, уявлення. На Центральній алеї працюватимуть майстри аквагриму, бажаючі зможуть купити Гелловіну маски, аксесуари, приколи.
Діти в карнавальних костюмах зможуть взяти участь в акції «Життя або частування». Потрібно відшукати в парку атракціони, прикрашені вирізаними гарбузами і сказати співробітникові пароль – «Життя або частування». У відповідь дитина отримає жменю цукерок.
З 12.00 біля Головної сцени, в коморі Джека почнеться реєстрація учасників конкурсу вирізаних гарбузів. Організатори фестивалю визначать трійку кращих робіт, автори яких отримають призи. Нагородження переможців відбудеться о 19.50 на Головній сцені.
О 14.00 на Головній сцені розпочнеться велика Ілюзійне шоу Мага Грандіс, а слідом – моторошне шоу Божевільних вчених. З 16.00 до 17.15 пройдуть змагання в рамках турніру «Зомбі проти людей».
О 17.00 розпочнеться святкова програма біля Будинку жахів. Наших гостей чекають веселі конкурси, наукове шоу, а о 18.00 – вогненно-піротехнічне шоу. По закінченню вистави від Будинку жахів відправиться масову ходу зомбі. Це одне з найпопулярніших подій під час святкування Хеллоуїна в парку. З кожним роком число його зростає. Учасники збираються біля сцени біля Будинку жахів і крокуватимуть по алеї до Головного входу, а потім – по Центральній алеї до Колеса Огляду.
Правила для учасників ходи зомбі прості:
– не чіпати і не лякати тих, хто цього не хоче
– не смітити і не псувати майно парку
– ніяких наркотиків, алкоголю
Хедлайнером свята стане група «Річчі Колючий» з феєричним Rammstein cover show. Для цього грандіозної вистави буде змонтовані додаткові декорації, встановлено більше 20 тонн світлового обладнання, звуку, піротехніки.
Завершить свято конкурсно-музична програма «ЗомбіFest Party» з конкурсом костюмів, жахливими конкурсами та спеціальним трекліст від діджеїв парку.