Один з майстрів, що приїжджає на IX Театрально-Дизайнерский фестиваль "Живи" - Микола Коваленко (Mykola Kovalenko), приїде не сам, а з дуже важливою виставкою "Shut up! Voice of democracy in danger".

27-річний журналіст Ян Куцяк та його наречена Мартіна Куснірова були знайдені мертвими 25 лютого у Словаччині у власному будинку.
Його остання стаття, яку він готував до Aktuality.sk, полягала в податкових шахрайствах, і вона піддавала зв'язки мафії з вищими представниками словацького уряду. Цей інцидент ініціював величезні демонстрації не тільки у Братиславі та у всій Словаччині, але й в інших містах-іноземців.
Голос демократії знаходиться в небезпеці не тільки в Словаччині, але і в усьому світі. Дизайнерів по всьому світу закликали приєднатися до ініціативи, щоб відзначити і привернути увагу до того, що сталося в Словаччині, і створити плакат для проекту SHUT UP! Голос демократії в небезпеці. Організатори отримали 384 роботи з 36 країн (наприклад, Китай, Польща, Кіпр, Йорданія, Польща, Італія, Корея, США, Канада, Росія, Японія, Україна, Іран, Еквадор, Мексика, Японія, Португалія, Швейцарія та ін.) і вибрали найкращі 100 для представлення проекту в усьому світі.

Куратор проекту — український дизайнер-графік та арт-директор Микола Коваленко (Mykola Kovalenko). Він є засновником студії графічного дизайну dnkstudio, почесним членом Art Directors Club Ukraine та членом Європейського Клубу Арт-директорів.

When the voice of someone who should speak up is silenced, the “voice” of these designs speak the loudest.