З 7 червня по 5 липня 2017 року в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва глядачам буде представлено проект «Шовковий вітер: японське кімоно ХХ ст.».

Цей проект є авторським доробком харківського японознавця професора Світлани Рибалко. У єдиному виставковому просторі вона поєднала справжні японські артефакти, які уособлюють мистецтво вбрання Країни Сонця, що Сходить, з експедиційними та архівними матеріалами. Проект, за задумом автора, є діалогічним, інтерактивним, з «відкритим» фіналом.

Відвідувачі матимуть можливість на власні очі побачити дівочі фурісоде, які не дарма японці називають «квіткою серед усіх кімоно», яскраве вбрання для свята дітей Шітчігосан, елегантні сукні для дорослих жінок зі смаком, аксесуари. Другий план виставки утворюється кількома об'єктами харківських живописців, дизайнерів, поетів, культурологів. Під час відкриття проекту будуть продемонстровані експедиційні фотоматеріали та відбудеться майстер-клас з одягання кімоно (школа Ямато). У процесі роботи виставки заплановані лекції з історії японського вбрання.

Час роботи: з 10.00 до 17.30,  вихідний – неділя.

Адреса: м. Харків, вул. Пушкінська, 62, виставкова зала 2-го поверху.

Довідки за тел.: (057) 725 12 46 (47).