Open Data Challenge наберає обертів!

Завітайте на ідеатон в Харкові, щоб розробити свій найкращий, проривний, унікальний проект в галузі відкритих даних. Тут в товаристві цікавих однодумців ви зможете протестувати свої найшаленіші ідеї, надихнутися від ідей інших креативних учасників і зробити суттєвий крок до реалізації свого проекту.

На ідеатоні ви дізнаєтесь:
- де знайти відкриті дані для використання у вашому проекті для участі в Open Data Challenge;
- як здійснити позитивні соціальні зміни за допомогою проектів на основі відкритих даних;
- як ефективніше генерувати ідеї щодо вирішення конкретних соціальних проблем за допомогою різних інструментів - де знайти дані для свого проекту, які інструменти доступні для реалізації проектів на основі відкритих даних.

Подавайся та позмагайся за можливість отримати інвестицію в 400, 500 або 600 тисяч гривень та експертну підтримку від найкращих спеціалістів з відкритих даних для реалізації твого проекту.

Open Data Challenge - це національний конкурс для проектів на основі відкритих даних, що вперше масштабно стартує в Україні. У рамках конкурсу ми шукаємо інноваційні, суспільно важливі проекти, що мають фантастичний бізнес потенціал.

Детальніше про проект читайте тут tapas.org.ua/challenge

Open Data Challenge створений в рамках проекту Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах за підтримкиДержавне агентство з питань електронного урядування України та у партнерстві з Open Data Institute (Лондон), Фонд Східна Європа та1991 Open Data Incubator.