В цьому році Україна стає місцем проведення відразу декількох міжнародних спортивних турнірів. Один з них - ЧЄ з боксу серед чоловіків, який пройде з 14 по 26 червня в Харкові. Жителям і гостям першої української столиці випаде можливість спостерігати поєдинки кращих європейських бійців наживо! Не пропустіть можливість насолодитися цим захоплюючим видовищем - купити квитки на Чемпіонат Європи з боксу 2017 Харкові можна вже сьогодні за допомогою нашого сайту.

Битва найсильніших

Україна вперше отримала право на проведення такого масштабного турніру. Ця подія стане новою важливою сторінкою в історії українського спорту! Головний континентальний боксерський форум пройде в Харкові, на арені Палацу спорту "Локомотив". У ньому візьме участь близько 300 спортсменів. Від української збірної на ринг вийдуть:

1. Микола Буценко, у ваговій категорії 56 кг. Срібний призер ЧЄ 2013 і бронзовий призер ЧС 2013, неодноразовий Чемпіон України, член боксерського клубу "Українські отамани".

2. Юрій Шестак, в категорії 60 кг. Дворазовий Чемпіона України, фіналіст ЧЄ з боксу серед молоді.

3. Олександр Хижняк, в категорії 75 кг. Чемпіон світу 2012 і призер ЧЄ серед молоді, чемпіон Європи 2017 категорії до 22 років, неодноразовий чемпіон України, член клубу "Українські отамани".

Також, Чемпіонат Європи з боксу в Харкові пройде в якості офіційної кваліфікації до прийдешнього Чемпіонату світу, який повинен пройти в Гамбурзі. Приходьте, щоб побачити на власні очі видовищні поєдинки кращих європейських бійців і підтримати українську збірну з боксу! Про інші масштабні змагання дізнавайтеся з нашої спортивної афіші.