24 квітня о 19:00 на сцені ТКЦ (Малий зал ХНАТОБ) чарівна РашельДжанті відкриє радість буття під звуки jazz, soul, popandgospel. Голос далекого Нью-Йорку, фіналістка «Голос країни» Німеччини перетворить процес самозаглиблення на яскраву подорож у незбагненне.
 
Вокал Рашель доповнить віртуоз-піаніст Фалька Боніц.
Відчуйте справжню радість на першому в Україні концерті SPIRIT OF JOY!
Творчість Рашель наповнена не тільки досвідом музичним, скільки духовним, який вона знаходять в унікальній практиці Сахаджа Йоги вже понад 15 років.
Рашель побувала з концертами в більш ніж 30 країнах світу. Її гастролі з успіхом пройшли в Італії, Лондоні, Німеччині, Франції, Швейцарії, Австрії та Чехії.
До Харькова SPIRIT OF JOY запросила Асоціація Сахаджа Йоги України, при підтримці Благодійної організації "Благодійного фонду"ФЕНІКС" та Творчого об'єднання "KOLES_TV".

За походженням гаїтянка народилася в Нью-Йорку, виросла в Монреалі, живе в Берліні. Вокал - пристрасть і сенс її життя.
В якості бек-вокалістки СелінДіон вона багато подорожувала по світу. Розпочавши сольну кар'єру, записала вже три альбоми. Неодноразо вовиступала в Організації Об'єднаних Націй. Особливе місце в її музичній біографії посідають виступи в якості гостьового вокаліста зі всесвітньовідомим Віденським хором хлопчиків.
Талановита співачка і автор пісень, Рашель дебютувала з альбомом D'AME SOUL, який буввизнаний найкращим «альбом омавтентичної французької душі». Нині співачка повернулася до свого першого кохання - джазу. Швидко зростає аудиторія поціновувачів її нового захоплюючого проекту The Afro Jazz Experience.
ФалькБоніц - віртуоз піаніст з Німеччини. Його справжня пристрасть – латинський джаз. Чудовий композитор, він став відомим після виходу дебютного альбому Märzsonne, який створив у складі  FalkBonitzTrio. Маєвеликий досвід участі в театральних проектах - від народної та класичної музики до джазу, свінгу, соул, рок-н-ролуйнавітьпоп-музики.

Дует Рашель Джанті і Фалька Боніца став сенсацією у музичному світі Європи.
Виступ групи SPIRIT OF JOY - це більше ніж концерт. Це музика, що дарує душі спокій, мир серцю і тишу розуму!