Іван Франко
Драматична хроніка неприватного життя
Молодий, сильний, чесний хлопець Михайло Гурман покохав дівчину – сироту Анну, знатного роду,"покривджену нелюдами-братами". І вона присягала вийти за нього заміж... Ця любов мала б зробити з них щасливу пару... Але цьому супротивилися брати Анни, бо не хотіли ділити з сестрою батьківського спадку... За допомогою сільського війта Михайла (єдиного сина у матері) протизаконно відправлено на війну, Анну ж, одуривши, що Михайло загинув на війні, віддано заміж за бідняка Миколу... Злочинці зробили свою справу і відійшли за межі сюжета... (Ох, як це мені щось нагадує!) Отже, в сюжеті залишилося троє...
Грають:
Катерина Бакай
Сергій Москаленко (Black Jack)
Степан Пасічник, заслужений діяч мистецтв України
Режисер – Світлана Пасічник
Тривалість 2 год. 20 хв. з антрактом.
УВАГА! Вистава для дорослих! Діти до 16 років не допускаються.

Дорогие наши зрители!

Следующий месяц станет последним в этом сезоне, когда мы сыграем представления на нашей сцене по адресу улица ГИРШМАНА, 16. В связи с ремонтными работами, нам придется изменить локацию нашего театра. Надеемся, что к началу нового сезона все работы завершатся, и в сентябре мы вернемся сюда. Точно знаем, что в мае мы сыграем несколько представлений на Малой сцене ХНАТОБа.

Также мы подыскиваем подходящее место для постановки камерных представлений, которые невозможно сыграть на большой сцене. О новом адресе мы известим немножко позже.

Заказ мест: 050-932-41-44.