Мотря на білім коні приїде, гостру зиму привезе

У народі 22 листопада вшановували святу Мотрону. Тоді побутувала така прикмета: “Якщо Мотря на білім коні приїде, то гостру зиму привезе”. Снігу цього року нема, тому зима буде несильна? Втім, поживемо - побачимо.

За церковним календарем 22 листопада вшановують мучеників Онисифора і Порфирія, преподобну Мотрону і преподобну Феоктисту.

Іменинники 22 листопада: Іван, Олександра, Порфирій, Мотрона і Антоній.

Сьогодні відзначається День Свободи. Я б додав, день нездіснених сподівань після Помаранчевої революції, з якою нас асоціюють наші найближчі сусіди.

У найближчих сусідів Україна асоціюється з Помаранчевою революцією, національною кухнею та відпочинком.

Так, за повідомленням Інституту світової політики у білорусів Україна асоціюється з Помаранчевою революцією, Кримом, з дружньою країною, з українською мовою та Києвом.

Грузини бачуть Україну,  як дружню країну, велику країну, стратегічного партнера та союзника, країну національної кухні та культури і Помаранчевої революції.

У Молдові Україну асоціюють зі спільною історією, національною кухнею, великою державою, з Києвом та буфером-рятівником між Сходом і Заходом. У Росії Україна асоціюється з літом, відпочинком, канікулами, фруктами. Дуже часто також зустрічаються асоціації з родичами, друзями.

У Румунії нашу країну асоціюють з… українськими козаками, Запорізькою Січчю, з Богданом Хмельницьким.

У Польщі сьогодні Україна сприймається в інтелектуальних колах не у позитивних асоціаціях. Перше місце зайняли такі асоціації, як корупція, дефіцит демократії, олігархи. Позначилися розчарування після Помаранчевої революції.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Новости компаний
17:00, Вчера
Курс валют от Obmenka.kh.ua
Покупка
Продажа
USD
26,02
26,05
EUR
30,67
30,83
RUB
0,416
0,419