Подаруйте книжку дитині з дитбудинку!

З 12 листопада до 12 грудня 2011 року вже другий рік у рамках Культурно-інформаційного проекту «УКРАЇНА ЧИТАЄ» відбудеться акція «КНИЖКА під ПОДУШКУ», під час якої триватиме збір книг для дітей з дитячих будинків до Дня Святого Миколая.

Цього року формат акції дещо змінено, аби наша спільна допомога була там, де на неї найбільше чекають!

Протягом місяця ми збиратимемо лише нові україномовні книги для дітей з дитячих будинків сімейного типу, щоб 19 грудня Святий Миколай завітав до кожного дому. Книги з листами від Святого Миколая, написаними Янголами-волонтерами, будуть надіслані кожній дитині з десяти дитячих будинків.

Для акції ми обрали десять дитячих будинків сімейного типу, що знаходяться в десяти областях України у сільській місцевості.

Саме так Проект «УКРАЇНА ЧИТАЄ» намагається привернути увагу до місць, що найбільше потребують вашої допомоги, дістатися до найвіддаленіших куточків і довести, що справді вся УКРАЇНА ЧИТАЄ...

Як можна долучитися?
1. Придбайте нову україномовну книжку та передайте її організаторам акції. Ви можете обрати будь-яку книгу українською мовою для дітей віком від 3 до 18 років. Але ближче до завершення Акції ми радимо вас запитати, для яких дітей ще не знайшлося подарунка. Звертайся до нас – і ми завжди допоможемо створити диво!
2. А також станьте Янголом-волонтером Проекту:
— заявіть про своє бажання телефоном або е-поштою,
— допоможіть зібрати книги для діток з дитячих будинків сімейного типу,
— станьте особистим секретарем Святого Миколая та візьміть участь у колективному написанні вітальних листів кожній дитині,
— допоможіть надіслати подарунки, щоб вони знайшли подушки своїх адресатів.
3. Видавництва також можуть долучитися до акції своїми виданнями для дітей!

Контакти організаторів:
Вікторія Афанасьєва (м. Київ), тел. 093 833 533 7, е-скринька: Ukraine.reads@ukr.net
Денис Новойдарський (м. Харків), тел. 097 294 755 8.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Курс валют от Obmenka.kh.ua
Покупка
Продажа
USD
26,07
26,10
EUR
30,95
31,07
RUB
0,415
0,418