Подаруйте українську книгу селу Качалівка

13 листопада 2011 року у селі Качалівка Краснокутського району пройде акція «Подаруй українську книжку» в рамках Культурно-інформаційного проекту «УКРАЇНА ЧИТАЄ» спільно з харківським осередком «Молодої Просвіти» за підтримки громадянської ініціативи «Оновлення країни».

Краснокутський район є осередком української культури на Харківщині, а в самій Качалівці плекають рідну українську мову і шанують історію. Саме тут знаходиться одна на кілька сіл автокефальна українська церква.

Та стан сільської бібліотеки такий як і в інших закладах культури по Україні: опалення не працює, на підлозі  постійна вода. Але за книжками приходять і старі, і малі. Для Качалівки бібліотека – це не просто місце зберігання книжок, а ще й спілкування, самовдосконалення, можливість дізнатись щось нове, тобто видіграває роль культурного центру села. Тут вони чекають на казку, не тільки надруковану, а й реальну: на облаштування приміщення та поповнення фонду.

ПОДАРУЙТЕ  КНИЖКУ СІЛЬСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ – СТВОРІТЬ КРАЇНУ!

Як можна долучитися?
Даруйте художню або наукову книгу українською мовою Качалівській бібліотеці під час кожних відвідин села.
• Для цього:
1. Придбайте або виберіть зі своєї книгозбірні хорошу книгу українською мовою для будь-якого віку, що була б цікавою дорослим і дітям.
2. Якщо обрати таку книгу важко або ви хочете, щоб ваш дарунок був не лише цікавим і корисним, а й вкрай потрібним – зверніться за порадою до організаторів.
3. Під час відвідин села Качалівка – подаруйте книгу сільській бібліотеці або передайте книгу іншим зручним способом (через організаторів, поштою, замовивши в інтернет-книгарні). А ще краще – гайда разом на відкриття ОДИНАДЦЯТОГО кроку!
• Качалівка потребує:
— дитячих казок;
— книжок з етнографії Украни;
— атласів та карт Харківщини;
— художньої літератури (українська та світова класика в українському перекладі);
— історичної літератури (для школярів);
— довідкової літератури (словники, зокрема, з української мови, енциклопедії).

Контакти організаторів:

Вікторія Афанасьєва (Київ), координатор проекту «УКРАЇНА ЧИТАЄ». Тел. 093 833 533 7, е-скринька: Ukraine.reads@ukr.net
Олена Красиля (Харків), ініціатор одинадцятого кроку Акції «Подаруй українську книжку». Тел. 0976555327.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Курс валют от Obmenka.kh.ua
Покупка
Продажа
USD
26,02
26,05
EUR
30,85
31,00
RUB
0,418
0,421