Сучасна людина настільки звиклася з технікою, що взагалі не може представити своє життя без різноманітних пристроїв. Вони оточують нас усюди: у власній квартирі, на вулиці і на роботі. Техніка робить наше життя набагато простішим. Завдяки їй можна ефективно вести побут або займатися своєю професійною діяльністю, навчатися. Вона – вірний помічник навіть під час відпочинку. Одним із таких пристроїв є телевізори. Незважаючи на появу Інтернету, вони все ще залишаються досить популярними. Через телебачення люди, як і раніше, отримують нову інформацію, дивляться спортивні та аналітичні передачі, фільми тощо. В останньому випадку особливо важлива якість зображення. Щоб пристрій відповідав усім вашим вимогам та потребам, необхідно уважно підійти до вибору моделі.

Сучасні варіанти у Львові можна придбати в магазині ЄвроТехніка. На ресурсі компанії ви можете обрати телевізори від різних виробників: Akai, Bravis, Digital, Electron, LG, iTech, Philips, Samsung, Saturn, Sony, Vitek, Sharp та ін. Тут наявні телевізори різного цінового діапазону та типу. Так, на сайті представлені варіанти кінескопів, плазмових та ЖК-пристроїв (LED, LCD). Головна перевага першого типу – їх невисока вартість. Вони невибагливі до умов розміщення, ними легко користуватися. Деякі моделі обладнані плоским екраном.

LED телевізори відрізняються наявністю ЖК-дисплею та відмінною якістю зображення. Вони мають високі показники контрастності та передачі кольору. Їх перевагами є тонкий корпус та низький рівень енергоспоживання. Крім того такі пристрої екологічні. Вони виробляються без використання ртуті та шкідливих аерозолів. LCD, як правило, коштують менше ніж LED, але поступаються їм у ряді показників (якість картинки, товщина корпусу, функціональність).

Плазмові телевізори мають дуже високу контрастність зображення. Екрани пристроїв освітлюються рівномірно. Вони відрізняються відмінною передачею динаміки кадрів. Ще один плюс – можливість підключити телевізор до ПК. Плазми в основному випускаються з великим екраном.

Перед тим, як обирати телевізор, необхідно досконало вивчити його характеристики. Потрібно визначитися для чого саме ви плануєте використовувати техніку. Для того, щоб дивитися ефірне телебачення достатньо моделі з невеликою діагоналлю. Але необхідно переконатися, що пристрій обладнаний цифровим тюнером DVB-T2. Телевізори з високою роздільною здатністю слід придбати тим, у кого наявне кабельне або супутникове ТВ чи інтернет-телебачення у HD-форматі.

На сайті ЄвроТехніка можна придбати різні моделі телевізорів за доступною ціною. На порталі діє зручна система фільтрів, завдяки якої можна зробити вибірку товарів по вартості, виробнику, діагоналі екрану та різними додатковим можливостям. В інтернет-магазині можна обрати пристрої з підтримкою Smart TV та 3D.