Це часта дилема інвесторів. Який проект заміського будинку буде кращим? Вибрати традиційний будинок або сучасний будинок? Сучасні проекти будинків ваблять  модним зовнішнім виглядом. Будівлі класичної архітектури належать до рідної традиції і дають відчуття затишку. А може обрати щось середнє. Адже добра традиція, іноді, просить, обробку, творчу інтерпретацію...

Будинок з плоским дахом, білою штукатуркою, смуговими вікнами за зразком модерністських вілл  довоєнних років, добре виглядає в центрі міста, а не на лісовій ділянці. Коли немає сусідства, до якого повинні відповідати архітектурі будівлі, ви можете черпати з багатства "нової" традиції.

Так, дійсно, майже ніхто вже не будує традиційно в строгому сенсі цього слова. Ви робите тут і зараз. В наш час з сучасних матеріалів застосувуються все більш сучасні методи і технології. По всій імовірності, ви хочете жити в сучасному будинку: теплому, економічному, обладнаному за останніми установками, який має простір, відповідний для вашого способу життя – з загальної вітальні і приватними зонами. З іншого боку, якщо ви шукаєте хороших майстрів, потрібно скористатися досвідом минулого. У вас є враження, що, вибираючи перевірені форми, ви можете уникнути помилок, які часто пов'язані з експериментом, не є інновацією.