Харківська «Свобода» вшанувала пам'ять замучених комуністами українців

15 травня Харківська "Свобода" відзначила День пам‘яті жертв політичних репресій, що традиційно припадає на третю неділю травня. Пам‘ятні заходи відбулися в Саду Шевченка біля монумента українським кобзарям, підступно замордованим більшовиками у 1930 р.

Після покладання квітів та хвилини мовчання голова обласної організації "Свободи" Ігор Швайка зауважив, що вперше цього дня лише свободівці прийшли до пам‘ятника репресованим. За його словами, "після приходу до влади регіоналів, від них годі сподіватися на повагу до трагедії, яку переніс наш народ. П‘яніючи від тимчасового повновладдя, діти й онуки тих, хто чинив репресії під червоним прапором комунізму, провадять сьогоднішню політику соціяльного геноциду українців. Свідчення тому – відсутність будь-яких, хоча би "протокольних" заходів цього дня. Навіть не приспущено державні прапори на державних установах, не зважаючи на вимогу Закону. Таким чином, місцеві князьки й царки плюють в душу всім українцям. Показово, що це відбувається в Харкові – колишній столиці УСРР, з якої віддавали злочинні накази про знищення цвіту Української нації".

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Курс валют от Obmenka.kh.ua
Покупка
Продажа
USD
26,33
26,40
EUR
30,72
30,85
RUB
0,413
0,415