Національний конкурс про музику

З 1 жовтня 2013 року Укрпошта запрошує школярів від 11 до 15 років взяти участь у національному етапі 43 – го молодіжного конкурсу епістолярного жанру для молоді «Напиши листа і розкажи, як музика впливає на життя людини», який проводить Всесвітній поштовий союз.


 Умови конкурсу:
 Регіональний етап проводиться з 01 жовтня 2013 року до 30 січня 2014 року. Конкурсний твір має бути написаний прозовою мовою у форматі листа, обсягом 800 слів рукописного чи друкованого тексту, і мати всі його ознаки (адресу отримувача, форми привітання та закінчення, дату, підпис).

Критерії оцінки конкурсних робіт: повнота розкриття теми, особистий погляд на світ проблеми, пов’язані з темою конкурсу; оригінальність творчого задуму; змістовність, щирість, логічність та самостійність викладу матеріалу, грамотність.

Конкурсні твори необхідно відправляти не пізніше 20 січня 2014 року на адресу: Харківська дирекція УДППЗ «Укрпошта» відділ організації роздрібної мережі. пл. Привокзальна 2, м. Харків, 61052. На конверті зробити позначку «Конкурс ВПС». Учасник конкурсу має вказати повну домашню адресу, прізвище, ім’я, по батькові, назву та адресу навчального закладу (школи), клас у якому навчається, номер телефону, а також надіслати копію довідки про присвоєння індентифікаційного коду (власного чи одного з батьків), копію свідоцтва про народження, своє кольорове фото (особисті дані про учасників конкурсу не розголошуються).

 Для нагородження переможців регіонального етапу національного конкурсу встановлюються три призових місця та відповідні нагороди: І місце – 300 грн; ІІ – 250 грн; ІІІ – 200 грн. Для нагородження переможців національного конкурсу встановлюється три призових місця нагороди: І місце - 5 000грн; ІІ – 3 000 грн; ІІІ – 2 000грн.

Любий друже! Візьми участь у конкурсі! Якщо твій твір буде визнано кращим в Україні, ти отримаєш шанс не тільки стати переможцем на міжнародному рівні, а й виграти фантастичні призи, серед яких – поїздка до міста Берн, столиця Швейцарії.

Будь яку консультацію Ви можете отримати за телефоном (057) 712 02 67

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Курс валют от Obmenka.kh.ua
Покупка
Продажа
USD
26,28
26,33
EUR
30,75
30,85
RUB
0,417
0,42