Броня перемоги. Хто виготовляє бронежилети для військових і як їх перевіряють
Якість виконання броньованого одягу залежить від сумлінності виробника. Сучасні реалії потребують ретельного вибору одягу для бронезахисту, бо більшість плитоносок та броників будуть використовуватися в складних польових умовах з великим ризиком влучання куль та уламків від підірваних снарядів зброї великого калібру. Перед тим як купити бронежилет (Львів) і варто ретельно вивчити характеристики захисного одягу та бронепластин.
Як правильно обрати виробника
Бронежилети для захисту від куль та уламків снарядів від зброї великого калібру виготовляють підприємства України та іноземні компанії. Слід розуміти, що виготовляти броніки мають право виробники тільки за умови придбання спеціальної ліцензії. Наявність дозволу на пошиття та збірку захисного спорядження підтверджується відповідним маркуванням.
Кожен виріб, використання якого дозволено військовослужбовцями, має відповідати ДСТУ 87822018. На документах має міститися інформація щодо виробництва. На ярликах має бути зазначено:
- назву виробника спорядження;
- клас захисту;
- дату виробництва;
- номер партії.
Реєстр підприємств, які мали право на виготовлення великих партій броньованих жилетів чи плитоносок (тобто ліцензію на виробництво) був доступним споживачам до початку війни у вільному доступі.
У зв’язку зі зростанням попиту на захисну амуніцію вітчизняні виробники не спроможні випускати бронежилети у достатній кількості. Саме з цієї причини броники та бронепластини сьогодні завозяться також із-за кордону. Як і в випадку з українським товаром, всі бронежилети мають відповідний клас захисту. Про використані типи бронеплит виробник обов’язково має сповістити покупця.
Слід розуміти, що броники вітчизняного виробника та жилети, що приходять із-за кордону, найбільше відрізняються лише за показником вартості. Найдешевший бронезахисний жилет зі вставками з металу в умовах високого попиту сьогодні коштує близько 500$ США.
Гарантія якості
Виробники бронежилетів надають гарантії на власні вироби. Для того, щоб отримати докази придатності товару, проводиться краш-тест, під час якого перевіряється чохол та захисні плити.
Зазвичай для перевірки відбирають два-три бронежилети з партії. Сертифікація партії амуніції отримується тільки після ретельного тестування. Якщо обрані для експерименту екземпляри не проходять за критеріями, то вибраковують всю партію товару.
Придбати якісні броньовані жилети та іншу амуніцію, що знадобиться військовослужбовцям, які несуть службу у гарячих точках нашої держави, сьогодні можна з доставкою по Україні в інтернет-магазині Арсенал Патріота. Отримати консультацію спеціалістів можна у телефонному режимі. Інформацію щодо наявності плит або інших елементів армійського спорядження, підбору бронеплит з металу та кераміки можна знайти на сайті компанії.