• Головна
  • Найякісніше МРТ і КТ у Києві: швидка допомога від професіоналів
Новини компаній
17:00, 23 січня

Найякісніше МРТ і КТ у Києві: швидка допомога від професіоналів

Новини компаній
Найякісніше МРТ і КТ у Києві: швидка допомога від професіоналів, фото-1

Якою б життєрадісною та оптимістичною не була людина, але в разі, коли стан її здоров’я погіршився, радіти життю повноцінно вже не вийде: погане самопочуття, нав’язливі думки про недуг – це все дуже тяжко витримати. Тому при перших ознаках захворювання не нехтуйте якісним і недорогим обстеженням у вигляді МРТ та КТ. А найголовніше те, що відповіді про стан свого здоров’я ви отримаєте максимально швидко 

Сьогодні магнітно-резонансна томографія та комп’ютерна томографія є найефективнішими і найточнішими методами виявлення «збою» у тілі людини. Радимо пройти максимально якісне, уважне та недороге обстеження методом МРТ та КТ у Києві DC&SCAN, у відділенні променевої діагностики КНП «Дитяча клінічна лікарня №7 Печерського району».

Людина, яка звернеться за цією адресою, отримає діагностику на сучасному обладнанні, консультацію у досвідчених фахівців, бо здоров’я пацієнтів в DC&SCAN ставлять на перше місце.

Чимало вдячних відгуків отримав центр від пацієнтів та людей, які довірили життя та здоров’я рідних фахівцям. Уважність і зацікавленість одужанням хворого – такі цінності пропагують лікарі DC&SCAN, тому за кількістю пацієнтів тут не женуться, віддаючи перевагу їх ретельному обстеженню.

Факт: протоколи DC&SCAN регулюються державними установами – це означає, що ціль фахівців центру не у кількості обслужених пацієнтів, а в якості дослідження хвороби та визначення шляхів якісного відновлення здоров’я.

Для чого метод МРТ?

Магнітно-резонансна томографія та комп’ютерна томографія – це процедури, яка багато чого зможуть «розповісти» про стан здоров’я людини, і при цьому вона є цілком безпечною та безболісною.

МРТ – метод, якому в світі наразі немає аналогів. По суті це є дуже великий магніт, котрий перетворює атоми водню в організмі людини на численні електромагнітні «маяки», завдяки чому вибудовується тривимірна схема внутрішніх органів.

За допомогою МРТ можна побачити наступні відхилення:

а) опорно-руховий апарат, м’язи, хребет, в тому числі грижі будь якої складнощі, а також травми та запальні процеси;

б) процеси дегенеративно-дистрофічного характеру;

в) різноманітні новоутворення;

г) вроджені патології.

Зміни та відхилення у роботі центральної нервової системи, до якої відносяться головний та спинний мозок, порушення мозкового кровообігу - гематоми, інсульти та аневризми – це все швидко покаже магнітно-резонансна томографія, чим врятує здоров’я або навіть життя пацієнта.

За допомогою МРТ можна виявляти новоутворення, пухлини, агресивні запалювання, інфекційні хвороби, викликані травмами зміни у мозку та розсіяний склероз. МРТ продемонструє реальну картину стану внутрішніх органів людини, покаже, чи є в організмі запалення (гострі та хронічні), камені в протоках та органах, захворювання видільної та сечостатевої системи, а також онкологію.

Переваги МРТ над іншими видами діагностики

Завдяки точності досліджень МРТ у Києві вже довгий час надійно і виправдано є найефективнішим методом діагностування складних випадків захворювання. Точна картина недугу, яку надають у цьому сучасному центрі, дозволяє лікарям призначити пацієнту правильне лікування, завдяки чому людина швидше одужає. А ще перевага МРТ в тому, що при проведенні процедури не використовуються рентгенівські промені, які є шкідливими для організму.

І це ще не всі переваги магнітно-резонансної томографії: пристрій дозволяє роздивитися досліджувану зону в різних площинах, під різними кутами – саме це дає змогу виявити не лише саме захворювання, а й його стадію.

Якихось особливих приготувань до процедури діагностики на МРТ не потрібно. Три літри теплої води на голодний шлунок, голодування протягом дня, прийняття ліків – це все в минулому: МРТ можна зробити без цього всього і, головне, в день призначення. Загалом процедура спокійна, займає від 15 хвилин до півтори години. Але якщо пацієнт - клаустрофоб, його може підтримати рідна людина, якій дозволять присутність біля хворого.

Плюси та особливості комп’ютерної томографії

КТ – саме так часто називають між собою цю процедуру лікарі та пацієнти - на відміну від 

МРТ включає в себе випромінювання рентгеном, яке пропускають крізь себе або затримують людські тканини. За 15 хвилин процедури (такого часу вистачить для діагностики) томограф робить дуже багато знімків дрібних структур розміром до 0,5 мм. Саме ці зображення дозволять лікарю розгледіти хвору зону у дво- та тримірній проекціях.

КТ дозволяє провести обстеження фактично будь-якого органу чи зони тіла за допомогою введення внутрішньовенного катетеру. Призначається процедура при:

1) забиттях, вивихах, травмах, переломах та інших гострих станах, при цьому ефективно локалізуючи конкретне місце проблеми;

2) розривах внутрішніх органів, черепно-мозкових травмах та гострих запаленнях в організмі;

3) виявленні захворювання легень та грудної клітини, а також онкоскрінінгу, тобто знаходження зосереджень пухлинних вогнищ;

4) необхідності діагностувати проблеми з малим тазом чи органами черевної порожнини.

Професіоналізм та швидкість

DC&SCAN має багато вдячних відгуків від людей, чиє здоров’я вони повернули, від близьких хворої людини, чиє життя встигли врятувати. Адже центр оснащений технікою останнього покоління та командою фахівців, які по-справжньому закохані в свою справу.

Для магнітно-резонансної терапії використовується томограф GENERAL ELECTRIC Optima MR 360 1,5T. Можливо, людині, далекій від медичних термінів, ці показники нічого і не скажуть, але запевняємо: така техніка є гарантією того, що обслідування буде проведено завсіма необхідними параметрами.

Додайте сюди те, що розшифровкою наданої апаратом інформації займаються лікарі-рентгенологи з великим досвідом – це практично виключає помилковість діагнозу та пришвидшує його постанову, і ви впевнитесь – вибір діагностичного центру правильний.

Отримати результати МРТ або КТ-дослідження можна вже наступного дня. Проте, якщо випадок терміновий, результат буде у вас на руках у стислі терміни.

Оперативність і професіоналізм дозволяють спеціалістам приймати на МРТ і КТ пацієнтів не тільки з Печерського району Києва, правого берега, а й інших районів столиці і навіть регіонів України. Клініка розташована на вул. Професора Підвисоцького, 4б, неподалік від станції метро «Дружба народів».

І ще: ціни у DC&SCAN на магнітно-резонансу та комп’ютерну томографію – одні з найнижчих у Києві, і це робить послуги центру доступними для всіх категорій населення, незалежно від достатку. Також незайвим буде знати, що за статистикою в Україні КТ займає 61%, а МРТ - 39% від загального обсягу досліджень. Ці процедури дійсно допомагають виявити навіть найскладніші захворювання. Тож в разі виникнення проблем звертайтеся до нас по допомогу, але найголовніше – завжди будьте здорові!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...