• Головна
  • Топ 5 визначних місць України, де варто побувати кожному
Новини компаній
15:40, 14 вересня 2022 р.

Топ 5 визначних місць України, де варто побувати кожному

Новини компаній

Чим неймовірна Україна, так це різнобарвністю, багатогранністю та величезною кількістю визначних місць, які варто відвідати не лише іноземцям, але й кожному українцю. Лише в нас не лише родючі землі, а й навіть власна пустеля. Наші замки мають історію, якій можуть позаздрити будь-які країни Європи, а красу нашої природи неодноразово описували у своїх книжках та малювали на своїх полотнах творчі особистості з різних країн світу. Отже, якщо ви хочете побачити, чим здатна дивувати Україна мандрівників, побувайте на кожній із запропонованих нами локацій! 

Буцький каньйон 

Буцький каньйон Черкаської області знаходиться поруч з с. Буки. Це дійсно дивовижне місце як для спокійного, так і активного відпочинку. Кожен знаходить тут те, що шукає: романтики можуть насолодитись красою місцевих краєвидів та заночувати в наметі, розслабляючись під звуки природи; альпіністи, байдарочники та скелелази отримають купу гострих вражень та кінську дозу адреналіну. Висота місцевих скель сягає 20 м, а ширина коливається до 40 м — вражаюче видовище та місце для випробувань. 

Ті, хто сюди приїздить заради вражень та відпочинку, стверджують, що в Буцький каньйон має потужну енергетику, яка дарує неймовірне відчуття сили. Можливо, це пов’язано з віком каньйону, гранітним породам якого понад 2-х млрд. років або просто через дальність гомінливої цивілізації. Якби там не було, але п’ятикілометровий в довжину каньйон з блакиттю утвореної річки — дійсно не залишає нікого байдужим.

Олешківські піски 

Олешківські піски — українська «Сахара», яка стала улюбленою локацією блогерів із соцмереж. Знаходиться пустеля в Херсонській області, недалеко від с. Олешки, та простягається на 150 км. З наукової точки зору, така місцевість утворилась через активний випас овець. Великі отари швидко знищували рослинність, це призвело до швидкого пересихання поверхні та створенню піщаних дюн. Навколо пустелі утворена лісова зона — вона тут закономірна — спроба влади зупинити стрімке збільшення пустелі. 

Озеро Синевир 

Озеро Синевір — «Морське око» Карпат, овіяне містичними історіями та легендами. Це визначне місце в Україні, яке є обов’язковою локацією туристів, які цінують красу природи та шукають нових натхнень. Озеро приваблює не лише красою, а й своєю унікальністю. Воно не замерзає взимку, має цілющі властивості та ніколи, навіть під час танення снігів, не виходить з берегів. 

На березі озера височіє пам’ятник з червоного дерева, на ньому вирізьблені дві фігури — Сині (панської дочки) та Вира (пастуха). Їх кохання завершилось вбивством Вира, якого оплакувала кохана. Ніби її сльози — озеро Синевир, яке нагадує про великий біль людської душі. 

Задля захисту озера Синевир, оточуючу його територію перетворили на заповідну зону, в якій можна побачити чимало унікальних видів рослин та тварин. 

Бакота 

«Шматочок раю», «Американська лагуна»… Які лише назви не має одна з туристичних локацій під справжньою назвою — Бакота. Знаходиться вона на місці селища, яке в 1981 р. було залите водами

Дністра заради будівництва чергової ГЕС. Не зважаючи на сумну історію, ця місцевість, наче магніт, приваблює своєю красою сюди тисячі туристів. Хтось приїздить заради єднання з природою для відпочинку в наметі, когось приваблює краса річки та віра у цілющі властивості місцевих джерел, а інші просто дізнаються щось нове не лише про історію Бакоти, а й розташований поруч монастир у скелі. 

Знаходиться Бакота в 55 км від Кам’янець-Подільського. 

Олеський замок 

Якщо вам здається, що ви бачили всі визначні місця України, тоді перевірте, чи увійшов до цього переліку Олешківський замок. Саме в ньому в 1629 р. народився польський правитель Ян ІІІ Собеський, в його стінах знімалось десятки фільмів, а кількість легенд пов’язаних із замком просто неможливо відразу пригадати жодному гіду. 

Олешківський замок виконано в ренесансному стилі. Подейкують, що він повинен був стати майбутньою резиденцією Яна ІІІ, але після його народження з будівлею весь час траплялись якісь неприємності. В історичних записах зафіксовані неодноразові пожежі, землетруси, розбійницькі напади, захоплення ворогами, а кількість спроб з метою пограбування — окремий том для полісменів. Справа в тому, що із замком не просто пов’язані історії про скарби, а й насправді в одній із кімнат знайдено у стіні схованку із скарбами. З тих під крадії не полишають спроби знайти нові сховища із скарбами, руйнуючи при цьому унікальні розписи та ліпнину.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...