Стоп курінню!

Сьогодні 5 квітня 2013 року у всіх вищих медичних навчальних закладах міста Харків (Харківському національному медичному університету, Національній фармацевтичний академії, Харківській медичній академії післядипломної освіти , Харківському базовому медичному коледжі№1, Харківському медичному клелжі №2 та Харківському коледжі медичного обладнання) пройшла соціальна акція Стоп курінню! в рамках антинікотинової інформаційно-освітньої та профілактичної роботи. Захід присвячений до міжнародного Дня здоров’я.

Соціальна акція проводилася Молодіжною Радою Харківського обласного комітету профспілки працівників охорони здоров'я. Спонсорами акції виступили мережа тренажерних залівRespectFitта студія танцюRonCubana.

У акції прийняли участь близько трьохсот студентів вищих медичних навчальних закладів, яким було запропоновано обміняти пачку сигарок на квитки матчу ФК Металіст, сертифікати на одноразове відвідування тренажерного залу та студії танців. Багато студентів стали активними учасниками заходу, розуміючи всі ризики, спровоковані тютюнопалінням.

Дмитро Дубовик, голова Молодіжної ради обкому профспілки охорони здоров’я України:

"Через такі методи роботи ми хочемо привернути увагу молоді до необхідності вести здоровий спосіб життя, символічно замінивши сигарети на тренування в спортивних залах. Тим більше що це зараз стає модним, зараз вся прогресивна молодь іде займатися спортом! Під час проведення акції наш актив проводив з молодими людьми бесіди проризики та шкідливі наслідки для здоров'я людини куріння тютюнових виробів. Також ми поставили за мету роз’яснювати в цей день молоді державну політику про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення"

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Курс валют от Obmenka.kh.ua
Покупка
Продажа
USD
26,20
26,26
EUR
30,55
30,70
RUB
0,408
0,411