В Харкові відбудеться тренінг «Участь у тендері» для будівельних компаній Харківської області

17.03.16 – тренінг «Участь у тендері» для будівельних компаній Харківської області. Тренінг проводиться в рамках проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО» Спеціальної ініціативи «Україна» Die Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Під час тренінгу учасникам нададуть інформацію щодо планів Спеціальної ініціативи по роботі у регіоні. Також будуть обговорені питання правил участі у тендерах компанії GIZ та правил написання пропозицій до участі в тендері.

На цьому заході буде докладно розглянуто процес подачі заявки на участь в тендері та питання, що можуть виникати при підготовці документацій щодо роботи з будівництвами.

Учасники заходу:

Фрідріх Хонерляйн – експерт проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО»

Віра Костишин – спеціаліст відділу закупок, центральний офіс GIZ Україна

Віра Костенко-Кузнєцова – менеджер з комунікацій, Спеціальна ініціатива «Україна»

Час проведення: 10:00-13:00

Місце проведення: вул. Благовіщинська, 1, м. Харків (Fabrika.space)

Реєстрація учасників проходить до 18:00 16 Березня за телефоном:

+ 38 (044) 581 85 35, e-mail: siu@giz.de

Довідка:

Проект «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості ВПО» є частиною масштабної програми допомоги Україні Німецьким урядом – Спеціальної ініціативи «Україна». Програма націлена на допомогу регіонам з найбільшою кількістю внутрішньо переміщених осіб, а саме: Харківська, Дніпропетровська та Запорізька області.

Die Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH – федеральна компанія, що підтримує уряд Німеччини в досягненні мети у галузі міжнародної співпраці задля сталого розвитку. У рамках німецько-українського співробітництва в Україні реалізуються проекти, зокрема, у сферах сталого економічного розвитку, енергоефективності, підвищення якості державного управління та профілактики ВІЛ/СНІДу.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Курс валют от Obmenka.kh.ua
Покупка
Продажа
USD
26,01
26,05
EUR
30,75
30,90
RUB
0,417
0,419