Сьогодні без сучасної сільськогосподарської техніки неможливо говорити про ефективне землеробстві

Сьогодні без сучасної сільськогосподарської техніки неможливо говорити про ефективне землеробстві. Зона ризикованого землеробства займає більшу частину сільгоспугідь Україні. Щорічно аграрії скаржаться на посуху або надмірні зливи.

До цих бід додається ще одна, набагато серйозніша для селян - стрімко і неухильно зростаючі ціни на пальне. Обробка полів, посів, внесення добрив - все це стає непомірно дорогим задоволенням для аграріїв. Частково зняти фінансову напруженість допоможе високоякісна імпортна сільськогосподарська техніка.

Саме таку пропонує до реалізації ТОВ «Органіка». Наприклад, комбіновані грунтообробні агрегати виробництва LEMKEN, HATZENBICHLER, LANDOLL, VOGEL & NOOT виконують відразу кілька операцій за одну ходку. Не менш ефективні зернозбиральні комбайни NEW, барабанного і роторного типу. Вони йдуть у поставці з зерновою жаткою і візком для транспортування жниварки.

Причіпний бурякозбиральний комбайн WIC Amity Technology виробництва відрізняється тим, що однаково успішно працює і в посушливих грунтах, і на піщаних грунтах і ін Посівна техніка виробництва FlexiCoil, Канада може одночасно виконувати до п'яти операцій, вносячи разом з насіннєвим матеріалом добрива в грунт.

Все це дозволяє аграріям економити паливо, а значить, здешевлювати собівартість сільгосппродукції.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует
Курс валют от Obmenka.kh.ua
Покупка
Продажа
USD
26,45
26,50
EUR
30,83
30,97
RUB
0,413
0,415
Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить