Снежная королева

Балет «Снежная королева» А.Шимка

(детский)

В Харківському театрі опери і балету ім. М. Лисенка відбулася світова прем’єра нового балету сучасного українського композитора Олександра Шимка «Снігова королева» за казкою Г. К. Андерсена. Лібрето написала і хореографію створила київський балетмейстер Алла Рубіна. Диригував новоствореною партитурою Дмитро Морозов, художнє оздоблення і костюми підготувала Надія Швець.

«Снігова королева» — друга робота композитора у співпраці з балетмейстером Аллою Рубіною. Перший балет «Обранець Сонця» було поставлено 2007 року на сцені Київського муніципального театру опери і балету для дітей і юнацтва у виконанні ансамблю «Калина». Рубіна характеризує Шимка як сучасно мислячого автора, який уміє створити в музиці загальну атмосферу і яскраві театральні образи. Всі ці якості проявились і в новій спільній роботі, яку замовив власник бельгійської продюсерської компанії Classical Productions Патрік Лево. За словами генерального директора театру Олега Орищенка, спільні проекти з цією фірмою стали для харків’ян дуже успішними.

У Харкові створили оригінальну сценічну версію популярної казки Андерсена. Історію веде казкар-мім, а зрозуміти, що відбувається, і зберегти інтонації сюжету допомагає глядачам «голос казки», записаний на плівку. В інших країнах його буде перекладено і озвучено заново. Арсенал сценографічних ефектів поповнили в новій виставі сучасні проекційні технології. Це збіглося з «прем’єрою» нового освітлювального устаткування, встановленого фахівцями управління «Укркультмонтаж», які відновили світлотехніку і проклали близько 150 км кабельних мереж.  

Продолжительность: 2 часа.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites