Вечер молодой харьковской поэзии

2016-й рік добігає кінця, тому поспішайте відвідати останній (принаймні, один з останніх) літературний вечір Харкова! Наприкінці грудня всі поціновувачі літератури запрошуються в книгарню «Є» на «Вечір молодої харківської поезії».

Особливість цього заходу полягає в тому, що на ньому виступлять молоді, невідомі широкому загалу поети. Це — безсумнівна перевага «Вечора...», адже ви, слухачі, зможете ознайомитись з новими іменами харківського творчого життя, нехай ці імена лише претендують на «медійність» і власні сольні заходи.

На «Вечорі...» всі вірші лунатимуть лише українською мовою, що таким чином є спробою підтримки української мови в Харкові, намаганням показати те, що українською цікавиться творча молодь, яка пише сучасні і щирі тексти.

Заходи такого формату відбуваються в Харкові ось уже цілий рік, і за цей час збирали повні зали та схвальні відгуки.

Усі, хто завітає в цей день у книгарню «Є», зможе почути твори Катерини Єгоренкової, Дениса Передерія, Романа Дейка, Сергія Науменка, Марини Низової.

Спеціальний гість — відома харківська поетеса, котра виступала на одній сцені з братами Капрановими та Іреною Карпою, Cassandra Rimski.

Ведучий — прозаїк, журналіст, резидент харківського літературного Слему Арсеній Троян.

Адрес: ул. Сумская, 3.

ВК: https://vk.com/youthofthekha

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites