Преодоление

Чи усвідомлює Харків свою колективну травму, як вона влаштована і чим небезпечна, як подолати її наслідки та зменшити соціальну напругу – про ці та інші складні і важливі речі запрошуємо поговорити експертів та активістів на міжнародному громадському форумі «Подолання» – заключному заході проекту «Подолання – від конфліктів до діалогу та подолання травми». Проект «Подолання»

До участі запрошуються:
• педагоги та волонтери, які працюють з вимушеними переселенцями, сім'ями загиблих військових, з травмованими війною людьми;
• психологи, медичні та соціальні працівники;
• громадські діячі, активісти, викладачі, студенти;
• культурологи, мистецтвознавці, історики, соціологи
• всі зацікавлені особи

Участь у форумі — безкоштовна.
Час роботи: з 9:30 до 18 години. Робочі мови: українська, російська, німецька, англійська (з перекладом).
Анкета для учасників: goo.gl/forms/h3wNK0yAgXfSi5mE2
Кінцевий термін заповнення анкети: 7 грудня 2016 р. Підтвердження буде надіслано на електронну адресу зареєстрованих учасників.

Організатори переконані: універсального рецепту подолання травми не вигадано. Та досвід десятків інших «травмованих» міст вчить нас, що травма невисловлена й непропрацьована не дає суспільствові розвиватися і може призвести до нового соціального вибуху. І нема на те іншої ради, окрім культурного діалогу в його найширшому сенсі.

На учасників форуму чекають дискусії з істориками, соціологами, психологами з України, Німеччини, Великої Британії, Латвії, Литви:
• «Досвід травми, історична робота і суспільство», проф. Karl Schlögel, Німеччина, фахівець з історії Східної Європи, публіцист
• «Культурна травма і культурний ресурс», Irena Pranskeviciute, Вільнюс, міжнародний консультант, фасилітатор, фахівець із соціальної інтеграції
• «Свій серед чужих, чужий серед своїх: сучасні українські переселенці», проф. Оксана Міхеєва, Львів, зав. кафедри соціології Українського католицького університету (до війни проф. Донецького державного університету управління)
• «Війна і мир як стан душі», Irēna Goluba, Рига, міжнародний консультант, супервізор, гештальттерапевт
• «Психологічні аспекти і наслідки травмування», Майкл Корзінскі, Лондон, психолог, Міжнародний експерт по роботі з комплексною травмою і наслідками травмування.

Уже зараз найбільший інтерес викликає виступ на форумі професора Карла Шльогеля, німецького історика, публіциста, лауреата міжнародних премій.

Одним з найцікавіших заходів Форуму буде презентація художніх проектів Маков, Павел Николаевич з його робіт останніх років, художниці й активістки ирина ильинская, дизайнерки-графіка Taniya Borzunova (дизайн-студія 3Z Studio), модераторкою — Tatyana Tumasyan.

Проект реалізує організація südost Europa Kultur e.V., Берлін, що має багатий досвід роботи з постраждалими та біженцями країн колишньої Югославії під час і після війн 90-х років, за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.
Керівниця та ініціаторка проекту Olga Pischel.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites