Хазяин

Ми вирішили, що розмова про болючі соціальні проблеми нашої держави буде більш «ефективною», якщо відбуватиметься на матеріалі української класики, і тому взяли до роботи п’єсу Івана Карпенка-Карого «Хазяїн». Постановники відмовились як від національного колориту, так і від прямолінійного осучаснення cюжету. Натомість у виставі розроблено досить складну образну систему, котра поєднує реалістичних та гротескових, містично-метафізичних та відверто кітчевих героїв. Саме такий підхід і дозволяє повною мірою розкрити задум твору, що сам І. Карпенко-Карий формулює так: «Хазяїн» — це зла сатира на чоловічу любов до стяжания без жодної іншої мети. Стяжания для стяжания!».

Вже не вперше міжнародні прем’єри наших вистав відбуваються раніше від національних. «Хазяїн» Харківського театру для дітей та юнацтва побачив світло рампи 21 квітня 2016 року на сцені «Teatr Nowy» в рамках ІІІ Міжнародного фестивалю українського театру в Кракові (Польща).

Для старшего школьного возраста и взрослых.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites