Автори вистави “Мерилін Монро: Триумф Агонія“ уявили останній, найскладнјший та суперечливий період життя Мерилін Монро. Вона знаходиться на вершині слави, але живе як у вітрині, постійно в кадрі, під прицілом фотокамер. Вона втрачає себе але не може втмовитися від нав'язаного образу, підсівши «на голку» залежності від покоління людей.

У глядачів буде можливість, разом i3 виконавицею головної ролі, прекрасною Ірмою Вітовською, посміятися над жартами цинічної та відвертої Мерилін, пережити разом із нею моменти кохання та визнання, зради та принижения, поринути в її складний внутрішній світ, прожити разом із нею її відхід та стати свідками народження Легенди.

Супутниками Мерилін Монро у фнальному акті її життя будуть чоловіки, які залишили слід у її долі, та безсловесна помічниця — костюмерша, неодмінна тінь кожної зірки.

У виставі звучить спеціально написана оригінальна музика в стилі 50-х- 60-х років ХХ століття у виконанні джаз-бенду з шести музикантів, які також є співрозмовниками головної героїні.

Глядачів оцінять.... оригінальне сценічне рішення, живий звук, сучасний відео-арт та нестандартний погляд на ocобистість великої діви Мерилін Монро.