12 травня 19:00 ✔Мешканці півночі (1992)

Історія про те, як звичайне село в голландській глушині перетворилося на справжню божевільню, де кожен їде з глузду по-своєму.

13 травня 19:00 ✔Сукня (1996)

Будьте обережні, обираючи собі сукню - цей звичний предмет гардеробу може перевернути ваше життя з ніг на голову! Одна така сукня, що з'явилася на світ не в найкращий момент, довела до повного божевілля кількох нещасних чоловіків і жінок. А коли вона почала мандрувати від власника до власника – годі сподіватись на милість.

14 травня 19:00 ✔Малюк Тоні (1998)

Кіт не може мати дітей і усвідомлення цього отруює їй життя. До того ж вона втомилася нескінченно читати субтитри серіалів своєму неписемному чоловікові і одного дня вирішує найняти йому вчительку. Так у житті подружжя з’являється симпатична 30-річна Єлена.

Пікантність ситуації полягає в тому, що Кіт приховує від коханки чоловіка свій подружній статус, і Єлена вважає її сестрою Бранда. Коли Кіт розуміє, що гра зайшла занадто далеко – вороття немає.

15 травня 19:00 ✔Офіціант (2006)

50-річний офіціант трапезної тільки й отримує прочухани від хамських відвідувачів та підступи пошарпаної коханки, що обожнює приходити в його заклад і вимагати до себе особливої уваги у пік робочого дня. Тоді офіціант йде до сценариста, який, виявляється, пише ситком про його життя, і просить дещо змінити. Сценарист погоджується – і незабаром біля його дверей шикується ціла черга зі знедолених персонажів.

16 травня 19:00 ✔Останні дні Емми Бланк (2009)

У величезному заміському будинку в оточенні слуг смертельно хвора Емма Бланк доживає останні дні. Відчайдушно потребуючи любові, підтримки та турботи, «залізна леді» Емма перетворює життя своїх слуг на пекло. Коли вони дізнаються, що їхні сподівання на згадку в заповіті тиранки марні, у них залишається єдина розрада – помста. Солодка і страшна.

17 травня 19:00 ✔Борґман (2013)

Чи то демон з нічних жахіть, чи алегорія, чи живе втілення всіх людських страхів – Борґман, немов злий дух сучасного міста, загнаний за красиві фасади, виривається на волю. Розмірене життя звичайної сім’ї з його появою вже ніколи не повернеться в колишнє русло.

18 травня 19:00 ✔Шнайдер проти Бакса (2015) – фільм-відкриття

Шнайдер – найманий вбивця-професіонал. Навіть у день свого народження він зобов’язаний виконати замовлення і ліквідувати Рамона Бакса, письменника, який живе в будиночку на березі озера. Кілеру доводиться поспішати – адже вдома на нього чекає святковий обід у колі сім’ї. Однак цього дня все йде шкереберть.