«Зробимо Україну чистою разом» є найбільшою щорічною Всеукраїнською соціально-екологічною акцією з благоустрою і очищення засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку. Проект заснований організацією «Let’s do it, Ukraine», яка протягом року розвиває спільноту екологічно відповідальних людей. У 2016 році «Зробимо Україну чистою разом!» пройде 23 квітня з 10.00 до 20.00 год у форматі «Свята чистоти» та об’єднає цілу країну.

В прес-конференції візьмуть участь:

Тата Барвицька, Координатор проекту в м. Харків. Вона повідомить про розвиток проекту в місті Харків, його цьогорічні нововведення, та плани на майбутнє.

Анна Прокаєва, регіональний координатор проекту у Харківській області. Розповість про стан підготовки до акції в області та ії особливості проведення цього року.

Артем Костецький, ініціатор проекту "Еколендінг", який знає, як організувати сортування та вивіз сміття своїми силами. Він розповість про те, як це зробити, досвід проекту та плани поширення його на Харківську область.

У Харкові нашою метою є сформувати кластер екологічно свідомих людей, через лекції, різноманітні еко-тренінги, майтер-класи, конкурси, освітні і командні заходи в школах, університетах, та серед молодіжних організацій, таким чином ми залучимо більше кількість населення для поширення культури екологічно свідомого життя і безпосередньо цілеспрямовано і добровільно взяти участь у акції 23 квітня . Нашою ж стратегічною метою є сформувати у населення України культуру правильного поводження з відходам та об’єднати громаду, владу, бізнес і ЗМІ для розбору стихійних сміттєзвалищ та переведення України до 2020 року на роздільний збір і переробку відходів.

У рамках акції відбудеться загальнонаціональні прибирання з роздільним сортуванням відходів, Всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧИСТОFEST», як вже було сказано вище будуть проходити лекції, конкурси ,тренінги, форуми, круглі столи, еко-тренінги, просвітницькі заходи, конференції та інші активності.

В акції беруть участь навчальні заклади, громадські організації, комерційні компанії та державні підприємства, співробітники яких приєднуються на рівні корпоративної соціальної відповідальності. Нещодавно проект отримав патронат від Першої леді країни – Марини Порошенко, а також листи підтримки від Міністерства освіти та науки України, Міністерства культури України, Міністерства регіонального розвитку, Міністерства будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства молоді та спорту України та ряду департаментів.

Акція «Зробимо Україну чистою разом!» не підтримує жодної політичної партії та є некомерційним соціальним проектом, який проводиться винятково на громадських засадах. Акція вже стала найбільшим соціальним проектом України. 


Контакти: Тата Барвицька, координатор проекта в м. Харків, 0660792601, [email protected]
Посилання: https://vk.com/lets_do_it_kharkiv , https://www.facebook.com/letsdoitkharkiv/