Laura Cortese & The Dance Cards

Струнне тріо з Бостона (США) Laura Cortese & The Dance Cards в рамках міжнародного туру за програмою American Music Abroad дасть у ХНУМ ім. І. П. Котляревського відкриту прес-конференцію та безкоштовний айстер-клас. Вхід на всі заходи - вільний.
 
Бостонське тріо дівчат зі скрипками, віолончеллю та яскравим вокалом, — прекрасний зразок американської музичної життєрадісності. Вони — один із десяти музичних колективів, яким цього року випала честь представляти американську музику в інших країнах за програмою American Music Abroad. У цій програмі беруть участь музиканти, які працюють у різноманітних, але дуже “американських” жанрах: блюґрас, кантрі, джаз, зайдеко тощо.
 
Laura Cortese & The Dance Cards грає інді-фолк, замішаний на блюґрасі, кантрі та кельтській музиці в сучасних аранжуваннях. Всі учасниці гурту — випускники Музичного коледжу Берклі, одного з найкращих музичних освітніх закладів у світі.
 
Під час прес-конференції харківські музиканти, журналісти та всі бажаючі зможуть поспілкуватися з бостонськими гостями та представниками Посольства США в Україні, задати питання на будь-які теми, починаючи від специфіки сучасної музики, заснованої на традиційних стилях, і закінчуючи американськими програмами підтримки молодих музикантів. Після завершення прес-конференції відбудеться майстер-клас для студентів консерваторії. Але й всі бажаючі зможуть пограти з гостями на імпровізованій джем-сесії, на яку бажано принести з собою музичні інструменти.

Організатори: Асоціація американських голосів (Association of American Voices) в партнерстві з Державним Департаментом США за підтримки Посольства США в Україні.

Де: Харківський національний університет мистецтв ім. І. П. Котляревського (пл. Конституції, 11/13, 2 поверх, велика зала).

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites