Струнне тріо з Бостона (США) Laura Cortese & The Dance Cards в рамках міжнародного туру за програмою American Music Abroad дасть у ХНУМ ім. І. П. Котляревського відкриту прес-конференцію та безкоштовний айстер-клас. Вхід на всі заходи - вільний.
 
Бостонське тріо дівчат зі скрипками, віолончеллю та яскравим вокалом, — прекрасний зразок американської музичної життєрадісності. Вони — один із десяти музичних колективів, яким цього року випала честь представляти американську музику в інших країнах за програмою American Music Abroad. У цій програмі беруть участь музиканти, які працюють у різноманітних, але дуже “американських” жанрах: блюґрас, кантрі, джаз, зайдеко тощо.
 
Laura Cortese & The Dance Cards грає інді-фолк, замішаний на блюґрасі, кантрі та кельтській музиці в сучасних аранжуваннях. Всі учасниці гурту — випускники Музичного коледжу Берклі, одного з найкращих музичних освітніх закладів у світі.
 
Під час прес-конференції харківські музиканти, журналісти та всі бажаючі зможуть поспілкуватися з бостонськими гостями та представниками Посольства США в Україні, задати питання на будь-які теми, починаючи від специфіки сучасної музики, заснованої на традиційних стилях, і закінчуючи американськими програмами підтримки молодих музикантів. Після завершення прес-конференції відбудеться майстер-клас для студентів консерваторії. Але й всі бажаючі зможуть пограти з гостями на імпровізованій джем-сесії, на яку бажано принести з собою музичні інструменти.

Організатори: Асоціація американських голосів (Association of American Voices) в партнерстві з Державним Департаментом США за підтримки Посольства США в Україні.

Де: Харківський національний університет мистецтв ім. І. П. Котляревського (пл. Конституції, 11/13, 2 поверх, велика зала).