Захід має на меті підняти експерту дискусію, щодо впровадження партиципаторного бюджету в Україні, залучити громадськість, місцевих активістів, депутатів різних фракцій до обговорення проблем та перспектив розвитку проекту, а також дати старт роботі ініціативної групи з розробки проекту "Громадський бюджет у Харкові".

До участі  у круглому столі запрошені представники Польсько-української фундації співпраці ПАУСІ, громадські діячі інших міст України, представники громадських організацій та місцеві активісти.

Формат заходу включає презентацію досвіду впровадження партиципаторного бюджету у містах України від експертів Польсько-української фундації співпраці ПАУСІ та представників інших міст.

Партиципаторний бюджет - це нові можливості для мешканців міста, це механізм, за допомогою якого, харків`яни зможуть використовувати частину бюджету на реальні потреби населення: ремонти шкіл, створення зон відпочинку чи реалізації власних міських проектів!

Перший ознайомчий захід "Бюджет участі" відбувся у грудні 2015-го року за участі координаторів проекту у Черкасах Тетяни Харенко та Людмили Проценко. У форматі відкритої лекції учасники заходу дізналися, як Черкаси за півроку зініціювали та розробили партиципаторний бюджет свого міста та залучили більше 15 000 мешканців до участі.

Адреса: м. Харків, вул. Сумська 72, 2-й поверх.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації:

https://goo.gl/UJCBMD