Викимарафон

Протягом 30 та 31 січня 2016 року у Харкові відбудеться дводенний Вікімарафон, приурочений до дня народження української Вікіпедії, перша стаття в якій була створена 30 січня 2004 року.

Під час Вікімарафону його учасники будуть писати нові статті до українського, а також, за бажанням, до англійської та кримськотатарської мовних розділів популярної онлайн-енциклопедії Вікіпедія, спілкуватися та обмінюватись досвідом редагування Вікіпедії. Досвідчені редактори Вікіпедії також навчатимуть редагуванню Вікіпедії всіх учасників Вікімарафону, які ще ніколи не намагались написати чи доповнити статтю у Вікіпедії, та допомагати їм у створенні їх перших статей у цій онлайн-енциклопедії.

Вікімарафон у Харкові триватиме 2 дні: 30 та 31 січня з 11 до 15 години.30 січня 2016 року Вікімарафон відбудеться у Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці (вул. Кооперативна, 13), а наступного дня продовжиться у Креативному просторі студентів «IT Hub NURE» Харківського національного університету радіоелектроніки (вул. Бакуліна, 12, вхід до підвального приміщення з торця будівлі з боку проспекту Науки).

Взяти участь у Вікімарафоні дуже просто: треба прийти на Вікімарафон (бажано взявши із собою ноутбук), обрати тему статті та написати статтю до української Вікіпедії під час Вікімарафону. Вхід на Вікімарафон вільний. Усі учасники отримають пам’ятні вікісувеніри!

Партнерами харківського Вікімарафону є Харківська обласна універсальна наукова бібліотека, Харківський національний університет радіоелектроніки, ГО «Український студентський кластер» та креативний простір студентів ХНУРЕ «IT Hub NURE»

 

Детальна інформація на сторінці події у Facebook, а також на сторінці у Вікіпедії.
 

Зроби подарунок українській Вікіпедії — напиши нову статтю!

 

Контактна особа для коментарів та акредитації:

Сергій Петров,

координатор проектів ГО «Вікімедіа Україна у Харківській області

моб. +38 067 532 1473

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites