A Solas con Flamenco

Цей рік колектив 'A Solas con Flamenco' починає з нової танцювальної програми «Віршоване фламенко», на яку солістів студії надихнула творчість українських поетів: Ліни Костенко, Юрія Андруховича, Сергія Жадана та інших.

Театр-студія ‘A Solas con Flamenco’ заснована в 2014 році. За цей час було пройдено чималий шлях від знайомства з невідомою, незвичною нам культурою фламенко до занурення в неї, відчуття її всеосяжності та глибини власною душею та тілом. Артисти та учні театру-студії постійно приймають участь у фестивалях фламенко в Харкові, Києві та Львові, виступають на міських культурних заходах, в тому числі благодійних, за останні декілька років було реалізовано 2 танцювальні вистави.

Цей рік колектив 'A Solas con Flamenco' починає з нової танцювальної програми «Віршоване фламенко», на яку солістів студії надихнула творчість українських поетів: Ліни Костенко, Юрія Андруховича, Сергія Жадана та інших. Ця програма розповідає глядачам про ті речі, які є схожими в наших культурах - українській та іспано-циганській - співоча душа, емоційність та проникливість, м’якість та виразність слів та рухів, шанобливе ставлення до своєї історії та культурного спадку. «Віршоване фламенко» - це безліч історій, що розказані мовою української лірики та мовою танця.

Танець: Анна Боровська, Катерина Артюшина, Марія Малакей, Вікторія Мельник, Маша Бахтігозіна

Вірші читає: Олена Воловик

Скрипка: Даря Ткаченко

Гітара: Іван Мясоїд

Кахон: Макс Аргунов

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites