«Колір» (Одеса)

Цілі цього проекту в Україні - популярізація української музичної культури, пропаганда акустичного звучання, пропаганда українських музикантів та їхнього авторства, вихід за межі онлайн доступу.

Інді-фолк гурт з Одеси, що був заснований 2014го року. 
Людмила Коллер, солістка гурту була учасницею Х-фактору, другого сезону і пройшла в 50ть кращих співаків країни по версії ХФ та Битви хорів, після чого стала ініціатором створення гурту, що вже завоював серця сотень українців. У 2014 гурт переміг на Фестивалі вуличних музикантів та поїхав виступати до Києва в рамках благодійної акції "Частинка серця". До речі, це не єдиний їх масштабний благодійний виступ. Бандерштат 2015, Вишиванковий фестиваль2014 - 2015 (головна сцена), Фестиваль Слави Фролової 2015, Тричі Фестиваль Сусіди 2015, львівський фестиваль RazomFest, другий день якого (музична частина) відкривали саме Колір у форматі акустики. 
Зібрали чимало коштів на реанімаційне обладнання дітям в Одеську лікарню від проекту "Серце до Серця" 
В цьому ж році гурт виступав у форматі piano acoustic в самому серці Білорусі - Мінську. Перший концерт давали з відомою білоруською співачкою Анастасією Шпаковською (Гурт Naka) плюс сольник наступного дня, на який зібралася неочікувано велика кількість людей. Зимовий мини-тур по Білорусі (Гомель, Брест, Мінськ), виступи в столиці Молдови, Придністров.ї (Тираспіль, Бендери) 
За плечима безліч одеських майданчиків: арт-клуб ШКАФ, арт-клуб Вихід, Крыша моря, Impact Hub Odessa, Фестиваль - реста- клуб Blues B.R.Others, паблісіті-бар Ай лав ю Петрович, Перрон №7 та ціла купа інших. 
Фіналісти Білоруського конкурсу Заспявай.бай 2.0 
"Колір" стрімко направлений на підтримку Української культури. Тому навіть за кордоном намагаються популяризувати рідну мову. 
26го вересня взяли участь в проекті "Sofar Odessa" 
У 2009 році Лондон став початком створення міжнародної музичної спільноти "Sofar Sounds" і наразі цей проект набрав світових обертів з тисячами підписників. 
Цілі цього проекту в Україні - популярізація української музичної культури, пропаганда акустичного звучання, пропаганда українських музикантів та їхнього авторства, вихід за межі онлайн доступу. 
Щоразу проект шукає нові, унікальні місця дли виступів, це можуть бути квартири, студії, дахи приміщень, коворкінги, креативні простори. 
Полтава, Біла Церква, Львів, Теплик, Неодноразово Київ вже чули про нас 
Гурт продовжує розвиватись і не стоїть на місці.
https://vk.com/kvintetkolir
Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites