Troilus & Cressida

«ТРОЇЛ І КРЕССИДА», ВІЛЬЯМ ШЕКСПІР

Відомий британський режисер поставив Шекспіра з українськими акторами ТЕАТР НА ПОДОЛІ ТА МУВІНГ СІЄТЕ (Англія)

Режисер Джонатан Банатвала, Moving Theatre, Великобританія Генеральний арт-куратор Віталій Малахов, Київський театр на Подолі, Україна

Партнер проекту Благодійний Фонд ім. Богдана Ступки

В ролях Остап Ступка, Георгій Хостікоєв, Сергій Бойко, Роман Халаїмов, Олена Свірська, та інші

«Рани, які люди наносять самі собі, гояться погано» (Троїл і Крессида) 

П’єса «Троїл і Крессида», в якій сардонічні та трагічні мотиви чергуються з інтимними та комічними, та в якій події розгортаються навколо Греко-Троянської війни, має дуже чітке відлуння в сьогоднішньому дні. «Троїл і Крессида» - це спроба зрозуміти суть природи конфлікту між народами та окремими людьми, з одного боку пов’язаних родинними зв’язками та спільною територією, але водночас розділених проблемою, яка сьогодні вже майже забута.

У постановці сюжет Шекспіра переплітається зі сценами «документального» театру. Ці сцени були створені на основі реальних інтерв’ю з людьми, долі яких були змінені подіями конфлікту на сході України. Голоси звичайних людей – це потужне віддзеркалення Шекспірівської дилеми щодо того, що ж насправді є найважливішим в житті людини. Вони нагадують нам, що складна тема сюжету «Троїл і Крессида» є однаково актуальною в різних культурах та в різні часи.  

Режисер постановки – Джонатан Балатвала з театру Мувінг Сіете, – провідний популяризатор двомовного театру у Великобританії: « У постановці фігурують українська та російська сторони 

для позначення ворогуючих сторін, а також для того, щоб створити додатковий вимір для дослідження відносин між людьми, розділеними лінією фронту – людьми, поєднаними і розділеними владою, пристрастю, коханням, честю та політикою.»

Театр на Подолі – партнер цієї захоплюючої співпраці. Віталій Малахов, художній керівний Театру на Подолі та організатор проекту: «Нам пощастило, відтепер в репертуарі нашого театру з'явилася вистава у постановці надзвичайно талановитого і актуального театрального режисера, провідного популяризатора двомовного театру у Великобританії Джонатана Балатвала.»

Постановка здійснюється за підтримки Міністерства закордонних справ Великобританії в рамках програми культурного співробітництва в сфері врегулювання конфліктів та підтримки стабільності і Партнером постановки є університет Лондон Саус Бенк Юниверсіті (Великобританія) та Фонд Богдана Ступки (Україна). 

В якості виконавців ролей виступають  українські  акторі, що пройшли жорсткий кастинг, серед яких – Остап Ступка, Георгій Хостікоєв, Валентин Бойко, Олена Свірська та інші. Цикл прем'єр вистави «Троїл і Крессида» розпочнеться у Києві в лютому, після чого відбудуться покази у Львові, у Днепропетровську, у Харкові.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites