Депеш Мод

Сергій Жадан

«ДЕПЕШ МОД»

Харківський театр для дітей та юнацтва розпочав реалізацію міжнародного проекту, що має усі перспективи стати по-справжньому масштабним, набути резонансу в культурному та медіапросторі всієї України, привернути увагу освіченої, креативної та прогресивно мислячої аудиторії. За підтримки Міністерства закордонних справ Германії, Гете-Інституту в Україні, Дому Нюрнберга та Почесного консульства ФРГ в Харкові до міста прибули німецькі режисер Маркус Бартль та художник Філіп Кіфер, аби втілити на сцені нашого театру роман одного з найвідоміших українських авторів Сергія Жадана «Депеш Мод».

Культовий твір, перекладений вісьмома мовами, вже бачив світло рампи в різних куточках Європи. В тому числі, існувала й німецька версія вистави – а потім народилася смілива ідея перенести її на «рідний ґрунт», у місто, де власне відбуваються події роману. Тим більше, що соціальна проблематика «Депеш Моду» набуває жахаючої актуальності у нових реаліях нашої країни, а розмова про складний та хворобливий процес дорослішання завжди доречний у стінах театру для дітей та юнацтва. А естетика німецького театру (носіями якої є пан Бартль та пан Кіфер) – екстравертивна, жорстка, провокативна, метафорична та натуралістична водночас – максимально відповідає тексту С. Жадана.

Режисер — Маркус Бартль (Німеччина)
Художник — Філіп Кіфер (Німеччина)

Вистава йде українською мовою.

Для старшего школьного возраста и взрослых

Если на сайте закончились билеты - обратитесь в кассу театра.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites