Будемо жити

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)

Виставка представить найвідоміші твори світової класики про війни ХХ століття. Як ці твори ілюструють сучасні події в Україні?

У військовому протистоянні з Росією Україна відзначила соту річницю початку І Світової війни і готується до сімдесятої річниці завершення ІІ Світової. Війна, навіть якщо з власного вікна не видно ворожих танків і не чути вибухів, стосується кожного.
І не тільки в країні, яку втягнули у збройне протистояння. У військовий час мирне, на перший погляд, життя, відбувається під знаком смерті, страждань, руйнацій, накладаючи відбиток і на повсякденність, і на майбутнє. Війна спонукає гостріше відчувати
власну відповідальність за цей світ. Експонати виставки – це твори світових класиків про війну, артефакти та фото із зони бойових дій на Сході України. Вони створюють атмосферу причетності кожного до сучасної війни в Україні. А також включають трагічне
сьогодення у мілітарний контекст ХХ-ХХІ століття.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Карина
Skype: live:content.citysites