Единство и Толерантность

З 24 листопада стартує Всеукраїнський фестиваль короткометражного кіно для дітей та підлітків «Єдність і Толерантність». В рамках фестивалю у 12-ти містах України проходять безкоштовні покази короткометражних фільмів для юної аудиторії, а також дискусії з глядачами.

Під час фестивалю будуть проходити покази трьох блоків короткометражних фільмів, розраховані на глядачів 5-8 років, 9-13 років і 14-18 років. Кожен блок складається з 6-8 короткометражок. Автори фільмів – як професійні режисери, так і юні аматори. Тематика фільмів стосується різних проявів толерантності: від взаємин однолітків у класі до сприйняття біженців.

Програма фестивалю:

1 день – 24.11: Програма для ДІТЕЙ 5—8 років

Шість короткометражних стрічок про стосунки з тими, хто не схожий на нас. Про вибір між легкими рішеннями та сміливістю бути собою. Старий будиночок-халабудка, що в душі лишився дитиною, зебра в клітинку, перелітні птахи та кумедні добрі монстри з екрану розкажуть глядачам свої історії.

2 день – 25.11: Програма для ДІТЕЙ 9—14 років

Фільми про вирішення проблем у класі, про традиції венеційських гондольєрів та побутові хитрощі африканських тубільців. А також про дітей, які мимоволі потрапляють у конфлікти дорослих. Один із фільмів програми – «Шоколадні війни» – був номінований на Золотого ведмедя на Берлінському МКФ як найкраща короткометражна робота.

3 день – 26.11: Програма для ПІДЛІТКІВ 15—18 років

Сім анімаційних та художніх фільмів про пошуки взаєморозуміння. Нерівно розрізаний торт стає причиною справжнього божевілля, шматочок тканини здатний змінити долю юної дівчини, а спроба приховати невелику брехню тягне за собою шквал непередбачених наслідків.

Реєструйтесь на безкоштовні покази за посиланням:http://tolerancefilmfest.org.ua/ua/schedule/?cinema=k

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Кинопоказ художественных фильмов каждую среду
English Movie Night
Фестиваль Kharkiv MeetDocs
Кинопоказ фильма-спектакля (английский язык с украинскими субтитрами)
Кинопоказ фильма-спектакля (английский язык с украинскими субтитрами)
Кинопоказ фильма-спектакля (французский язык с украинскими субтитрами)

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites