Депеш Мод

Культовий твір, перекладений вісьмома мовами, вже бачив світло рампи в різних куточках Європи — в тому числі, й в театрі Нижньої Баварії (прем’єра 2010 року). А потім у режисера цієї вистави Маркуса Бартля та художника Філіпа Кіфера народилася смілива ідея перенести її на «рідний ґрунт», у місто, де власне відбуваються події роману.
Тим більше, що соціальна проблематика «Депеш Моду» набуває жахаючої актуальності у нових реаліях нашої країни, розмова про складний та хворобливий процес дорослішання завжди доречна у стінах театру для дітей та юнацтва, а естетика німецького театру (носіями якої є постановники) – екстравертивна та жорстка, провокативна та іронічна, метафорична та натуралістична водночас – максимально відповідає тексту С. Жадана.
… літо 1993 року. Компанія з трьох юнаків вирушає на пошуки свого друга. Компанія з трьох юнаків вирушає на пошуки засобів примирення та боротьби з жорстокою дійсністю.

Режисер — Маркус Бартль (Німеччина)
Художник — Філіп Кіфер (Німеччина)

Вистава йде українською мовою.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

МДТеатр. Театрально игровой марафон

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites