Верю в любовь

Художниця Морозова Надія Федорівна, народилась у Харкові в 1968 році, закінчила Харківську юридичну академія ім. Ярослава Мудрого.

Перше кохання назавжди лишається в серці. Перший поцілунок – він найсолодший. Багато років минуло, перш ніж Надія знову зустріла свою першу любов. Вогонь спогадів збентежив її душу і серце.

Сталося диво. Протягом двох місяців життя її різко змінилось. Надія почала писати картини. Здивування близьких було безмежне, адже до живопису вона ніколи не мала відношення.

Сюжет картин йде від душі, відображає внутрішній стан автора та викликає сплеск емоцій глядача. Живопис її медитативний, часом близький до безпредметності, проте базується він на враженнях від навколишньої реальності. Роботи Надії Морозової складаються у великі цикли спогадів про коханого і місцях, якими вони подорожували.

Соковитий, дзвінкий живопис поєднує дитячу безпосередність і жіноче кокетство. Їй однаково властиві і філософські хитросплетіння і щира емоційність. Живі почуття, живі думки і солодкі сни, спокусливі мрії і яскраві фантазії створює художниця в своїх роботах.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites