Міжнародне партнерство як каталізатор імплементації медичної реформи в Харківському регіоні

У середу відбудеться ключова подія проекту «Тижні Німеччини в Україні» - міжнародна конференція “Міжнародне партнерство як каталізатор імплементації медичної реформи в Харківському регіоні”.

Захід проводиться з ініціативи Українсько-німецької медичної асоціації та Агентства змін «Перспектива», за підтримки Генерального консула ФРН у м Дніпропетровськ, Почесного консула ФРН у м. Харків спільно з Національною радою реформ і «Реанімаційним пакетом реформ» (РПР).

За участі Народних депутатів, членів Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я, представників ХОДА та міської влади, представників Національної Ради Реформ, експертів з Німеччини та України.

Конференція присвячена реформі в медицині, обговоренню найкращих світових практик в цій сфері та можливості їх імплементації в Україні. Зокрема, на конференції розглянуть тему реформування сфери надання первинної медичної допомоги, а також торкнуться IT-медицини та необхідності створення електронного реєстру пацієнтів. Але головним фокусом обговорення стане, звичайно ж, запровадження медичної реформи в Харківському регіоні. Також захід покликаний сприяти розвитку українсько-німецького співробітництва у медичній індустрії і спрямований на об'єднання фахівців та обмін досвідом.

Учасниками конференції стануть як представники обласної адміністрації та міської влади Харківщини, так і представники Одеської, Вінницької, Дніпропетровської областей, головні лікарі та медичний персонал усіх категорій лікарень Харківського регіону. Усього планується більше 350 учасників заходу. 

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Другие события сейчас

Мастер-класс по воскресеньям
30 сентября, 17:00
Полнокупольная видеопрограмма

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites