Выставка графики и калиграфии Пандыревой Елизаветы

Каліграфія – це мистецтво оформлення знаків в експресивній та гармонійній манері письма від руки, досить незвичне та оригінальне захоплення в наш час. В добу комп'ютеризації та новітніх технологій цей вид мистецтва поступово зникає, тому дуже важливо приділяти увагу майстрам, котрі займаються каліграфічним письмом.

В експозиції представлені графічні роботи та каліграфічні композиції, виконані за технікою друкованої (літографія, лінорит) та оригінальної графіки.

На думку самої художниці, каліграфія – це не тільки естетично підібраний текст, це письмена, які наповнені філософським змістом та спонукають глядача замислитися й  переосмислити деякі речі буття.

Пандирєва Єлизавета, студентка Харківської академії дизайну та мистецтв. Понад 10 персональних виставок відбулось в містах Світловодську та Олександрії  Кіровоградської області, смт. Опішня Полтавської області.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites