ФРІ квести

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Харківська ФРІ започатковує нічні квести в самому центрі Першої столиці. 
26-го вересня, в центрі міста на харків'ян чекають квести, завдяки котрим вони дізнаються багато цікавого про Харків та проведуть час у дружній атмосфері!

ФРІ квести - це чудова можливість дізнатись багато нового про давно знайоме місто в звичних, здавалось би, місцях. Побувати там, де й не думали бути! Зануритись в пригоди на цілу ніч, та запастись враженнями, що надовго залишаться у спогадах.

Сіті-квест - це командно-розважальна гра в реальному світі, під час якої ваша команда буде вирішувати загадки, пересуватися по місту і виконувати різні завдання.
Подробиці дізнавайтесь за посиланням: https://vk.com/event101409132. 

Координатор-Карина Беридзе. karinka.beridze@gmail.com. тел 0934080049. 
Медіа координатор- Мосієнко Ілля, ilmoseny@gmail.com. тел. 0503015357

Всеукраїнська молодіжна громадська організації "Фундація Регіональних Ініціатив" (ФРІ) - потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні. Діємо з метою зміцнення молодіжного руху, навчання і забезпечення активних учасників об'єднань молоді, розвитку студентських та загалом молодіжних ініціатив. Стратегічною метою діяльності ФРІ є збільшення кількості молодих активістів громадського життя, щоб почати невпинну ланцюгову реакцію позитивних змін в суспільстві.

ФРІ є незалежною неурядовою організацією, не належить до жодної з політичних партій, не підтримує жодного партійного лідера і не бере участі у виборах як сторона виборчого процесу.

Другие события сейчас

Вечера настольных игр каждые вторник, четверг и субботу
17 июля, 19:00
Турниры по пятницам
20 июля, 19:00
Антикафе «7/9»
Ролевая игра
21 июля, 17:00
Антикафе «7/9»
Ролевая игра по средам
18 июля, 17:00
Антикафе «7/9»

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites