Чемпионат по воздушной акробатике AERIALIST 2015

Повітряна акробатика з кожним днем набирає обертів у всьому світі, проводяться чемпіонати, визначають найсильнішого!
В Україні розвиток повітряної акробатики на початковому рівні. Існують школи та студії та оцінити рівень та професіоналізм цих закладів нема можливості. Це красивий, видовищний та небезпечний вид спорту. Ми вважаємо перпективним його розвиток в Україні, а саме у Харкові.
Харків буде першим містом, у якому пройде чемпіонат такого рівня. У нас є база, досвідчені тренери, люди, бажаючі розвиватися у цьому напрямку. 
Потенційні учасники - це учні, що займаються pole dance спортом, теперешні та колишні спортсмени з акробатики, спортивной та художньої гімнастики, танцюристи. 
Метою чемпіонату є популяризація цього спортівного напрямку у Харкові та по всій Україні, виявлення найсільнішого, хто буде представляти Україну на міжнародних змаганнях, пропаганда здорового способу життя.
Чемпіонат буде проходити 10 жовтня 2015 року за участю талановитих харків'ян, жителів Харківської та інших областей України віком від 6 років та старше за наступними напрямками:
  • повітряне кільце
  • повітряні полотна
  • ремені
  • трапеція
  • дуети
  • діти, юніори, дорослі, категорії любителі та профессіонали. 

Также зрителей ждут показательные выступления сильнейших спортсменов pole sport & pole dance от федерации спорта на пилоне, выступление шоу-балета и мастеров циркового искусства. 

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites