Харків’яни

Галерея «Мистецтво Слобожанщини» Обласного організаційно- методичного центру культури і мистецтва презентує арт-проект «Харків’яни», присвячений святкуванню Дня міста 23 серпня. У рамках проекту будуть представлені роботи харківських арт-діячів, як любителів, так і професіоналів, різних за віком та професією. У своїх роботах художники, фотографи та скульптори відобразять своє бачення нашого рідного міста Харкова.

У рамках арт-проекту «Харків’яни» експонуватимуться творчі доробки харківських авторів, що об’єднані темою роздумів про рідне місто та бажанням відобразити його різноманітність. Виставка пропонує подивитись на харків’ян очима митців, що живуть, знаходять натхнення для творчості й працюють у Харкові.

Будь-яке місто – це, насамперед, люди, що живуть у ньому. Харків – місто різноманітності, простір поєднання багатьох культур, національностей, релігій, світоглядів. Фокус проекту направлений на обличчя жителів Харкова. Місто постає у графічних, живописних й фотографічних роботах арт-проекту «Харків’яни», крізь очі та обличчя людей, що позують, й митців, які надихаються ними. Арт-проект представляє добірку робіт, що як окремі елементи мозаїки складаються у єдиний багатовимірний образ міста Харкова, побаченого, відчутого й вираженого харків’янами.

 На виставці глядачі зможуть побачити роботи таких авторів, як: Валентина Білоусова, Марина Воінова, Марія Виноградова, Сергій Годунов, Анатолій Головін, Сніжана Гращенко, Аліса Ітель Конохова, Валерія Лазарева, Ігор Лаптєв, Варвара Луценко, Ольга Муха, Олег Омельченко, Вікторія Попова, Наталія Пустовіт, Олексій Самойленко, Єлізавета Солдатенко, Вікторія Усенко, Тетяна Шендрик, Олена Шен.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites