Готуємося, налаштовуємося на потрібний лад.

Сьогодні пройшов черговий день підготовки до нашої експозиції та інших запланованих заходів.
До нашого офісу сьогодні завітала чудова людина – психолог та справжній майстер з виготовлення надзвичайно зворушливих оберігів – мотанок.
Олена Адільбекова зробила приємний сюрприз, щоб підбадьорити нашу команду та налаштувати нас на гармонійний лад. Разом ми виготовили особливі мотанки – кубишки-травниці.
Ці пахучі оберіги ласкаво боронять сон та допомагають розслабитися. А ще – така мотанка створює затишок вдома і навіть на робочому місці. А трави гарно впливають на роботу розуму та емоції.
Отже, запрошуємо всіх бажаючих до майстерні «Кубишка-травниця», де ми будемо вчитися робити такі запашні оберіги, які можна буде подарувати рідним, або передати нашим героям-захисникам на фронт.
А ще всі разом, єдиною родиною ми зробимо прекрасне «Намисто України». 

Олена Адільбекова, майстер виготовлення мотанки, психолог.

"Обереги - це експериментально, протягом багатьох століть підібрані магічні предмети, вивчивши які наші предки прийшли до висновку, що вони можуть охороняти, оберігати нас від недружніх сил. Суть оберегів в точності відповідає своїй назві: їх покликання - оберігати людей, особливо в роки лихоліть, в періоди військових конфліктів, терористичних актів та інших негараздів. Іншими словами, захищати свого господаря від будь-якого спрямованого негативного впливу, яким би воно не було і звідки б не виходило. Негативними впливами можуть бути чисто фізичні впливи - такі, як хвороби (викликані , до речі, часто не тільки природними причинами, а й здолали нас внаслідок пристріту або псування). Обереги можуть захищати свого господаря і від будь-якого впливу на його психіку, на душу, на емоційну сферу. Вони охоронятимуть вас від нав'язування чужої волі, привороту, навіювань ззовні і від важкої депресії ".

Увага, майстер клас відбудеться в рамках нашої виставки «Єдина Родина – Єдина Країна»

Участь у майстер-класі безкоштовна, але Ви зможете зробити благодійний внесок для школярів у зоні АТО, або подарувати оберіг бійцям, роблений власноруч у майстерні.
Запрошуємо дітей з батьками, вчитися будемо разом!