Презентація першої школи урбаністики

Школа CANactions - це некомерційна міждисциплінарна платформа післядипломної освіти з урбаністики, що не має аналогів в Україні. Це міжнародний проект, орієнтований на кращий світовий досвід.

Наша мета - підготувати агентів урбаністичних змін, які здатні ініціювати та втілювати новаторські проекти розвитку реальних міських територій, і які працюватимуть в міждисциплінарних командах під кураторством провідних міжнародних експертів.

Школа є наступною стадією еволюції міжнародного архітектурного фестивалю CANactions , заснованого архітектурним бюро Zotov&Co у 2008 році.

Ми шукаємо молодих та амбітних людей, які готові досліджувати українські міста, виявляти їхню унікальність і розробляти потенційні сценарії їхнього розвитку. 

Участь у Школі - це крок у напрямку професійного росту, унікального досвіду та нових перспектив. Станьте першими!

CANactions завжди був і залишається проектом, відкритим для кожного жителя міста. Тому одним із ключових напрямків діяльності Школи є регулярна публічна програма.

Публічна програма Школи - це відкриті лекції, семінари, конференції, виставки, конкурси, кінопокази, он-лайн курси та інші культурні івенти, які організовує Школа з вересня по травень в рамках навчального року.
Тематика заходів у рамках публічної програми буде пов'язана з актуальними проблемами та трендами в урбаністиці. Особлива увага приділятиметься проблематиці українських міст у локальному та глобальному контексті.

Кульмінацією публічної програми Школи стане міжнародний фестиваль CANactions на якому, окрім різноманітних заходів фестивалю, будуть презентовані роботи студій, а також представлена програма наступного навчального року.

Лектори:
Томанн Урс – урбаніст зі Швейцарії, співзасновник CANactions School for Urban Studies.
Спеціалізується на стратегічному територіальному плануванні, інтегрованих транспортних системах, регенерації монофункціональних територій. Головною темою для пана Томанна є зв’язок мобільності з міським розвитком.
Працював у різних приватних швейцарських офісах, що займаються плануванням. Консультував керівництво Москви (РФ) з питань підготовки генерального плану.
З 2012 року пан Томанн керіував проектом комплексної стратегії міського транспорту та просторового розвитку м.Вінниці,
Його діяльність пов’язана не тільки зі стратегічним розвитком, але також стосуються культурних змін у місті.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites