Radovan Jenko. Posters

Виставка плакатів Радована Дженко (графічний дизайнер, Словенія) в рамках IX Міжнародної триєнале екологічного плакату «4-й блок».
Радован Дженко – народився в 1955 році, в Целіє (Словенія). Навчався у Варшавській Академії мистецтв, закінчив відділення плакату у професора Хенріка Томашевського і відділення живопису під керівництвом професора Терези Паговської. 1986 -1998 - фріланс дизайнер.
З 1991 року професор візуальних комунікацій в Академії образотворчих мистецтв і дизайну Університету Любляни.
Один із засновників Фонду «Brumen» та засновник і художній керівник фестивалю плакату в Любляні. 
Радован Дженко має численні нагороди міжнародних конкурсів плакату у Нью-Йорку, Варшаві, Харкові, Любляні, Тайвані і т.д. Тричі лауреат премії «Найкрасивіші книги Словенії» (2001 - 2008).
Його плакати знаходяться в постійних колекціях в Ізраїлі, Німеччині, Польщі, Данії, Швейцарії, США, Фінляндії, Китаї, Японії, Кореї, Чехії, Словенії т.д.
Він любить прислів'я, книги, фільми і навчання талановитих студентів.
Він любить лижі, і у нього немає телевізора.

IX Міжнародна триєнале екологічного плакату «4-й блок» - це роботи понад 400 дизайнерів з 40 країн, яка традиційно проходить у Харкові в річницю вибуху на Чорнобильській АЕС: з 15-го по 30-е квітня.
В експертне журі входять знакові дизайнери з України, Японії, Німеччини, Чехії, Польщі та Росії. 

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites