Окрім власне виставки (перша експозиція —  "Екологія людини") на гостей відкриття чекають концерт гурту "Вулиця Курзу", екологічні снеки від барів "Ехали медведи" та "Амперсанд" і, за хорошої погоди, барбекю. Та, звичайно, купа прекрасних красивих людей:)

Спікерами на відкритті будуть:

  • президент трієнале, професор Олег Векленко;
  • член журі трієнале Марія Норазян;
  • куратор трієнале Ілля Павлов;
  • координатор проекту, автор айдентики трєнале Дарія Титаренко;
  • директор центру сучасного мистецтва "ЄрміловЦентр" Наталя Іванова;
  • куратор "Группи Данте" (проект Центру європейської культури) Борис Філоненко.

Давайте разом розповімо про те, що Харків живе не лише як прифронтове місто, що у нас не лише падають пам'ятники, а й розвиваються культурні проекти, навіть за сьогоднішніх умов, причому такого масштабу, якому аналогів в Україні немає (схожий проект, "Золота бджола", є в Москві, але навіть у нього менш широке дизайнерське представництво, ніж у "4-го Блоку").

Нагадаємо, що "4-й Блок" є найстарішим та найбільшим дизайнерським фестивалем в Україні. Цього року в рамках основних експозицій трієнале будуть представлені роботи близько 400 дизайнерів з 40 країн світу (всього на конкурс було надіслано 4 тисячі робіт); вибирати переможців у трьох номінаціях буде міжнародне дизайнерське журі (представники України, Росії, Чехії, Польщі, Німеччини та Японії); окрім трьох основних експозицій в межах трієнале пройдуть ще 8 виставок-супутників, близько десяти майстер-класів та лекцій і два-три концерти.

Програма, довідка та офіційний прес-реліз трієнале — у доданих файлах.

Приходьте! Будемо вам раді.