Україна від Шевченка до сьогодення

Автори експозиції: переможці однойменного обласного конкурсу – студенти Харківського художнього училища та учні-старшокласники художніх шкіл і художніх відділень шкіл естетичного виховання Харкова та Харківської області.

Представлені живописні та графічні роботи є віддзеркаленням поглядів юнаків та дівчат на рідну країну, її минуле та сьогодення.

Захід присвячений 200-річчю від дня народження Михайла Вербицького – українського композитора, автора музики до українського національного Гімну української держави «Ще не вмерла Україна». На урочистій церемонії відкриття її учасники згадають про славного українця і виконають Гімн України.

На переможців творчих конкурсів очікує екскурсія до закулісся театру. Вони відвідають декораційний, бутафорський та пошивний цехи ХНАТОБу.

Обласний конкурс дитячої та юнацької творчості «Україна від Шевченка до сьогодення» проходив за дорученням голови Харківської обласної державної адміністрації на виконання рішення наради Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2014 року.

Організатори конкурсу – обласний навчально-методичний центр підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів спільно з Харківським художнім училищем та Харківським національним театром опери і балету ім. М.В. Лисенка – залучили до його проведення студентів художнього училища та учнів художніх шкіл та художніх відділень шкіл естетичного виховання Слобожанщини.

Привернути увагу юних українців до витоків національних традицій, сприяти глибшому розумінню патріотизму – така ідея цього мистецького заходу.

На розгляд журі конкурсу було надано майже 120 робіт з 21 навчального закладу (12 обласних, 9 міських). Роботи оцінювались у двох вікових категоріях: 13 – 15 років (93 роботи), 16 – 19 років (25 робіт).

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites