Соціальний Vitamin

«Соціальний Vitamin» – захід, що згуртує під одним дахом людей, які прагнуть творити зміни у суспільстві, та активістів, що вже це роблять.

Ідея ярмарку полягає в тому, щоб побудувати «місток» між проактивними людьми Харкова та ініціативами різних напрямів. На «Соціальному вітаміні» активісти розкажуть про ті потрібні справи, що вони роблять для Харкова й України, а відвідувачі матимуть змогу долучитися до них як волонтери чи співорганізатори.

Серед учасників понад 25 ініціатив: архітектори-урбаністи, еко-активісти, зоо-захисники, організатори харківського “Хакерспейсу”, студентські, благочинні та мистецькі організації, очільники міжнародних волонтерських проектів, правозахисники, ініціативні групи допомоги військовим АТО, мирним жителям, вимушеним переселенцям тощо.

Окрім спілкування з громадськими діячами на ярмарку пройдуть майстер-класи: “Як поводитися з кажанами”, “Закордонний паспорт за 170 грн? – Легко!” ,“FAQ про 3-D принтер”, “Як влаштувати “живу бібліотеку””, “Мітинги, демонстрації, натовпи- актуальні поради та загрози”.

А також відбудеться обговорення рецептів успіху від організаторів “Дня музики у Харкові”, Пті-університету “Йона”, Соціально-культурного центру “Автономія” тощо. Під час події транслюватиметься відео- та фото-стрім креативного активізму.

Впечатления
(0 оценок)
Обслуживание
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Рецензия

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается : использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Впечатления
0/12
Обслуживание
0/12
Отзыв:

Загрузить фото:
Выбрать
Афиша
Показать
Теги
Показать
Ответственный за раздел
Евгения
Skype: live:content.citysites