Харків’яни та гості міста допомагатимуть нашим захисникам, зробивши свій внесок у світле майбутнє України. Професійні фотографи робитимуть патріотичні фотографії з різноманітними аксесуарами, а усі зібрані кошти будуть передані військовим на потреби АТО.

Починаючи з 8 грудня щоденно для харків’ян та гостей міста працюватимуть професійні фотографи, що за благодійні внески робитимуть неймовірно гарні та яскраві фотографії на фоні креативно-розробленого декорованого прапору України. За бажанням, учасники акції матимуть змогу зробити макіяж перед фотозйомкою. Усі зібрані кошти будуть витрачені на потреби військових, що наразі перебувають у зоні АТО.

Окрім фотосесії, паралельно будуть проведено такі міні-заходи як:

  •  збір допомоги українським військовим, які зараз перебувають в зоні АТО.
  • ​ продаж гарних патріотичних браслетиків-фенечок за невеличкі пожертви, а також безпосередньо проведення майстер-класів з плетіння цих чарівних браслетів.
  • ​ виготовлення подарунків для наших захисників, які боронять наш мир на Сході. Відбудеться це в рамках акції армія подарунків. Ми будемо розписувати прапори, вишивати гарні оберіги, плести талісмани, писати теплі листи.
  • ​ збір допомоги діткам з інтернату, який знаходиться в зоні АТО (м.Щастя).